Nejat İşler: Hayat Risklerle Dolu!

Nejat İşler'in hayatını risklerle dolu hikayesi. Oyuncunun cesur kararları ve zorlu mücadeleleriyle dolu yaşamı hakkında detaylar burada!

Nejat İşler: Hayat Risklerle Dolu!

Son olarak 'Zaferin Rengi' adlı sinema filminde kamera karşısına geçen Nejat İşler, geçtiğimiz akşam Beyoğlu'nda objektiflere takıldı. Sık sık gece gezmeleriyle gündeme gelen oyuncu, gazeteciler ile bir araya gelerek sohbet etti. Yorgun olduğunu ve yoğun bir iş temposunda olduğunu dile getiren İşler, "Kortizon aldım, kalçamda kemik erimesi var yürürken dikkat ederek yürüyorum" açıklamasını yaptı.

"HAYAT RİSKLERLE DOLU"

Gündemi ve ekonomiyi yakından takip ettiğini anlatan 52 yaşındaki ünlü isim, şöyle konuştu: "Hayat risklerle dolu, korkacak şeyler olmalı. Risk almadan para kazanamasın. İnsanlar kolay para kazanmak istiyor. Çevreme bakıyorum, insanlar ölmeyecek gibi yaşıyor."


Nejat İşler: Hayat Risklerle Dolu!

"MEZARA MI GÖTÜRECEKSİN?"


Nejat İşler: Hayat Risklerle Dolu!

"Bir gün herkes ölecek, onu biliyorum, yalnız kalınca ölümü düşünüyorum ama çok garip insanlar ölmeyecek gibi yaşıyor. Doldur doldur nereye kadar, mezara mı götüreceksin?"

"DÜNYADA ÖLECEĞİNİ BİLEN TEK VARLIK BİZİZ"


Nejat İşler: Hayat Risklerle Dolu!

Öte yandan Nejat İşler geçtiğimiz ay verdiği bir röportajda da; "Dünyada öleceğini bilen tek varlık biziz. Unutmak için de çok çalışıyorum. Mutlu da değilim, çünkü mutluluk çok uzak bir ülke..." ifadelerini kullanmıştı.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2024, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER