Nevra Serezli 'Pembe Masa' Programına Konuk Oldu

Ünlü oyuncu Nevra Serezli, 'Pembe Masa' programına konuk oldu. Serezli'nin programdaki keyifli sohbeti ve anıları izleyicileri büyüledi. Detaylar için tıklayın.

Nevra Serezli 'Pembe Masa' Programına Konuk Oldu

Nevra Serezli, sunuculuğunu Özlem Esra Ada'nın yaptığı 'Pembe Masa' programına konuk olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Usta oyuncu, günümüzde moda haline gelen erkeklerin oje sürmesi ve etek giymesi konusunda çekincelerini dile getirdi.

"Eteği ve Ojeyi Sokakta Görmek İstemem""ETEKLİ ERKEK GÖRMEK ASLA İSTEMEM" diyen Serezli, "Sokakta ojeli, otrişli, etekli erkek görmek istemem. Eğer oje sürmek sahnede bir performans gereği ise anlayabilirim ancak günlük hayatta bunu görmek istemem. Bu yıl Eurovision'u kazanan şarkıcıyı gördüm, o da çok kötüydü" şeklinde konuştu. Oyuncu, etek ve oje akımının modacıların etkisiyle yaygınlaştığını belirtti.

"Sihirli Annem Beni Zorlamadı"Geçmiş yılların sevilen dizisi 'Sihirli Annem' hakkında da konuşan 79 yaşındaki sanatçı, "Sihirli Annem dizisi bana zevk vermedi çünkü rolüm çok kolaydı. Oyuncu olmanın gerektirdiği zorlukları yaşamadım. Oyuncu dediğin, oynarken zorlanmalı, gece eve gittiğinde hala karakterini düşünmeli. Ben altı sezon boyunca oynarken bu zorlukları hissetmedim. Ne yapacağım belliydi, yaptım ve eve gittim" şeklinde açıklamalarda bulundu.

  • Nevra Serezli, 'Pembe Masa' programında erkeklerin oje ve etek giymesi konusunda çekincelerini paylaştı.
  • Oyuncu, modacıların etek ve oje akımına katkıda bulunduğunu belirtti.
  • 'Sihirli Annem' dizisindeki rolünün kendisini zorlamadığını ifade eden Serezli, oyunculukta zorlukların olması gerektiğini vurguladı.
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2024, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER