Nez ve Rüştü Onur Atilla'dan Açıklamalar

Nez ve Rüştü Onur Atilla'nın açıklamalarını buradan okuyabilirsiniz. Sanatçıların düşünceleri ve görüşleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Nez ve Rüştü Onur Atilla'dan Açıklamalar

Eşi Sinem Ayyıldız'dan sadece 22 gün önce ayrılan Nez, Rüştü Onur Atilla ile yaşadığı ilişkiye dair açıklamalarda bulundu. Nez, "Zamanı yok bu işlerin. Çok kısa zaman önce boşanmış, çok tesadüf bir araya geldik, arkadaşlığımız başladı ve başka bir şeye dönüştü. İhanet olsaydı böyle rahat yaşayabilir miydim? İhanet falan bunlar çirkin şeyler. Hayatım boyunca böyle bir şey yapmadım, yapmam" şeklinde konuştu.

Nez ve Rüştü Onur Atilla önceki akşam bir tiyatro oyununu izledi. Çift, araçlarıyla otoparka girerken "Aramızda Kalmasın" programının objektifine takıldı.


Nez ve Rüştü Onur Atilla'dan Açıklamalar

Rüştü Onur Atilla da ihanet iddialarını reddederek açıklamalarda bulundu. Oyuncu, "10 Haziran'da boşanma davası gerçekleşti ama insanlar 9 Haziran'da boşanmaya karar verip hemen boşanmıyor. Bu bir süreçtir. Bu süreçte evliliğin içinde böyle bir durum olmadı. Nez ile mayıs ayının sonunda tanıştık. Dava günü alınmıştı" şeklinde konuştu.

Sürpriz aşk, bu paylaşımla ortaya çıkmıştı...


Nez ve Rüştü Onur Atilla'dan Açıklamalar
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2024, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER