Özkan Uğur'u Anma

Özkan Uğur'u Anma, Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden biri olan usta oyuncuyu ve sanatını anma etkinliği. Özkan Uğur'u Anma etkinliği hakkında detaylı bilgi burada!

Özkan Uğur'u Anma

'Ele Güne Karşı', 'Peki Peki Anladık', 'Ali Desidero', 'Güllerin İçinden' gibi unutulmaz eserlere imza atan müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, 8 Temmuz 2023'te hayatını kaybetti. G.O.R.A, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif v 216 gibi pek çok yapımda rol alan Uğur, sevenleri tarafından özlemle anılıyor.

Cem Yılmaz'ın Duygusal Paylaşımı


Cem Yılmaz'ın Duygusal Paylaşımı

MFÖ grubunun sevilen ismi Özkan Uğur'un vefatının üzerinden bir yıl geçti. Uğur ile birlikte G.O.R.A, Yahşi Batı, Pek Yakında ve Arif v 216 gibi yapımlarda yer alan Cem Yılmaz, Uğur'u ölüm yıl dönümünde duygusal bir paylaşımla andı. Yılmaz, sosyal medya hesabından Uğur'un fotoğrafını paylaşarak "Canımız abimizle..." notunu düştü.

Dostlarından Anma Mesajları


Dostlarından Anma Mesajları
  • Melek Baykal: "Sen gideli bir yıl oldu… Bize bir asır gibi geldi… Koca bir ömrü birkaç fotoğrafa sığdırmak ne acı. Yerin o kadar büyük ki kalbimizde hala yasını tutuyoruz 365 gündür her gün her gece. Güllerin içinde ‘GÜL BİZE’. Canım Özkan’ım…"
  • Can Yılmaz: "365 gün geçti, 365 gün seni hatırladık. Mekanın Cennet olsun Özkan abi…"
  • Zafer Algöz: "ÖZKAN UĞUR’O… 'İnsan ölünce değil, unutulunca ölür...' derler… Ne kadar doğru… Hiç unutmadık seni Özkan’ım… Ruhun şad, mekanın cennet olsun. (8 Temmuz 2023)"
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2024, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER