Özkan Uğur'un Ardından: Duygusal Anmalar ve Unutulmayan İzler

Özkan Uğur'un ardından duygusal anmalar ve unutulmayan izlerle dolu içeriği keşfedin. Türkiye'nin sevilen sanatçısının yaşamına ve mirasına saygıyla bir bakış sunulmaktadır.

Özkan Uğur'un Ardından: Duygusal Anmalar ve Unutulmayan İzler

Özkan Uğur, Türk Müzik ve Sinema Dünyasında Derin İzler Bıraktı


Özkan Uğur, Türk Müzik ve Sinema Dünyasında Derin İzler Bıraktı

'Ele Güne Karşı', 'Peki Peki Anladık', 'Ali Desidero', 'Güllerin İçinden' gibi unutulmaz şarkılara imza atan ve 'G.O.R.A.', 'A.R.O.G', 'Yahşi Batı' ve 'Cennet Mahallesi' gibi sevilen yapımlarda rol alan müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, 8 Temmuz 2023 tarihinde hayatını kaybetti.

Cem Yılmaz'dan Duygusal Paylaşım


Cem Yılmaz'dan Duygusal Paylaşım

MFÖ'nün sevilen ismi Özkan Uğur'un vefatının üzerinden bir yıl geçti. Uğur ile birlikte G.O.R.A, Yahşi Batı, Pek Yakında ve Arif v 216 gibi yapımlarda yer alan Cem Yılmaz, Uğur'u ölüm yıl dönümünde duygusal bir paylaşımla andı. Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından Uğur'un fotoğrafını paylaşarak "Canımız abimizleyiz... Kalbimizdesin Özkan abim" notunu düştü.

Dostları Özkan Uğur'u Unutmadı!

Cem Yılmaz'ın yanı sıra birçok ünlü isim de Özkan Uğur'u ölüm yıl dönümünde anmayı ihmal etmedi. Ancak Mazhar Alanson ve Fuat Güner'in paylaşım yapmaması dikkat çekti.

Ünlülerin Paylaşımları

  • Melek Baykal: "Sen gideli bir yıl oldu… Bize bir asır gibi geldi… Koca bir ömrü birkaç fotoğrafa sığdırmak ne acı. Yerin o kadar büyük ki kalbimizde hala yasını tutuyoruz 365 gündür her gün her gece. Güllerin içinde ‘GÜL BİZE’. Canım Özkan'ım…”
  • Can Yılmaz: "365 gün geçti, 365 gün seni hatırladık. Mekanın Cennet olsun Özkan abi…”
  • Zafer Algöz: "ÖZKAN UĞUR’O… 'İnsan ölünce değil, unutulunca ölür…' derler… Ne kadar doğru… Hiç unutmadık seni Özkan’ım… Ruhun şad, mekanın cennet olsun. (8 Temmuz 2023)…”
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2024, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER