Özlem Tekin'in Çiftlik Hayatı

Özlem Tekin'in çiftlik hayatı hakkında merak ettiğiniz her şey bu içerikte! Özlem Tekin'in çiftlik yaşamı, deneyimleri ve günlük rutini hakkında detaylı bilgiler içerir.

Özlem Tekin'in Çiftlik Hayatı

2016 yılında Muğla'nın Milas ilçesine bağlı bir köye yerleşen ünlü şarkıcı Özlem Tekin, 30 dönüm arazide çiftlik hayatı sürdürmeye başladı. Şehirden uzakta köpekleriyle vakit geçiren Tekin, organik tarıma olan ilgisini burada daha da geliştirdi. Ekip biçtiği organik sebzelerle ilgilenen eski rockçı, köydeki hayatından oldukça memnundu.


Özlem Tekin'in Çiftlik Hayatı

Şalvarlı Hali


Şalvarlı Hali

Özlem Tekin'in çiftlik hayatına alışmasıyla birlikte şalvarlı hali dikkat çekti. Uzun yıllar müzik sektöründe yer alan sanatçının köydeki rahat ve doğal yaşam tarzı, objektiflere yansıdı.

Çiftlik Yaşamı ve Terk Edilen Çiftlik


Çiftlik Yaşamı ve Terk Edilen Çiftlik

Özlem Tekin'in çiftlik yaşamını tercih etmesi ve çiftliğinde küçükbaş hayvanlar bulundurması komşuları tarafından merak konusu oldu. Bir süre sonra çiftliği terk eden Tekin hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı. Komşuları, onun nereye gittiğini ve ne yaptığını merak etmeye başladı.

"Atla Kahveye Gidiyorum"

Özlem Tekin, yaşam tarzını şu şekilde açıklamıştı: "Cep telefonu da dahil olmak üzere hiçbir teknolojik alet kullanmıyorum. Tek eğlencem atımla köy kahvesine gidip, okey oynamak. Beş köpeğim, bir at ve eşeğim var. Çiftliğimde mutluyum. Temizliğimi bile kendim yapıyorum. Bütün gün şalvar ve terlikle dolaşıyorum. Keşke bu hayatı daha önce seçseydim."


Özlem Tekin'in Çiftlik Hayatı

"Yurt Dışına mı Yerleşti?"


Özlem Tekin'in Çiftlik Hayatı

Son olarak bir televizyon programında gündeme gelen Özlem Tekin'in terk ettiği çiftlik ve nerede olduğu konusunda çeşitli iddialar ortaya atıldı. Bir program takipçisi, Londra'da yaşadığını iddia ederek yeni bir spekülasyon yarattı.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2024, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER