Paris Versay Sarayı'nda yapılan düğün tepki çekti

Paris Versay Sarayı'nda yapılan düğün tepki çekti

Paris Versay Sarayı'nda yapılan düğün tepki çekti
PARİS'TE TEPKİ ÇEKEN DÜĞÜNÜN DETAYLARI

'The Sofa Hotel'in ortağı Ali Sözmen'in oğlu Yağız Sözmen ile iş adamı Rasim Sengir'in kızı Yasemin Sengir, dün akşam Paris'teki tarihi Versailles Sarayı'nda bir servet harcanan düğünle dünyaevine girdi.

Türkiye'den 300 davetlinin katıldığı gösterişli düğün vatandaşlarımızın ekonomik sıkıntılarla boğuştu şu günlerde oldukça tepki çekti.
Büyük bir gizliliğin hakim olduğu düğün için Sözmen Ailesi, para saçtı. Maliyetinin 5 milyon eurodan fazla olduğu konuşulan düğün için Türkiye'den özel olarak 10 kişilik fotoğrafçı ekip Paris'e gitti.

ÜÇ GÜNE ÜÇ GELİNLİK GİYDİ

Çift, düğünden önceki gün misafirler için Rodin Müzesi'nde ''Hoş Geldiniz'' yemeği düzenledi.


Üç gün süren düğün için gelin Yasemin Sengir, üç ayrı gelinlikle misafirlerin karşısına çıktı ve ayrıca Türkiye'den de 10 ayrı fotoğrafçı getirildi.

BÜTÜN HİZMETLER VIP

Sözmen Ailesi, aralarında Arzu - Ömer Sabancı ile oğulları Hacı ve Hakan, Demet Sabancı - Cengiz Çetindoğan ile kızları Pırıl'ın da olduğu konuklarından düğünde sosyal medyadan fotoğraf paylaşmamalarını rica etti.Karar Gazetesi'nde yer alan bilgilere göre çalışanlara da düğünden paylaşım yapmamaları için sözleşme imzalatıldı.Sözmen Ailesi düğün öncesinde de Four Seasons Hotel'de ağırladıkları misafirlerine VIP araçlarla şehir turu attırdı.


Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER