Rupert Murdoch'un Beşinci Evliliği

Rupert Murdoch'un beşinci evliliği hakkında detaylı bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Medya patronunun yeni eşiyle olan ilişkisi ve hayatındaki değişiklikler burada.

Rupert Murdoch'un Beşinci Evliliği

Ama o her ne kadar ayakta durmakta zorlanıyor olsa da kalbinin sesini dinlemeyi ve aşkın peşinden koşmayı sürdürüyor. Bir süre önce dördüncü kez nişanlanan ve evliliğin eşiğinden dönen ünlü milyarder, bu kez başka bir kadınla beşinci evliliğini yaptı. Geçip giden yıllara hiç aldırmadan hayatında yeni bir sayfa açtı.


Rupert Murdoch'un Beşinci Evliliği

Murdoch ve Elena Zhukova


Murdoch ve Elena Zhukova

Aşktan da kendine yeni bir yuva kurmaktan da vazgeçmeyen bu milyarder Rupert Murdoch'ın ta kendisi... 93 yaşındaki medya patronu Murdoch, Rus bilim kadını Elena Zhukova ile beşinci evliliğini yaptı. Murdoch ile 67 yaşındaki Zhukova, geçtiğimiz aylarda nişanlandıklarını açıklamışlardı. Çiftin düğün töreni Murdoch'ın sahibi olduğu California, Bel Air'deki malikanesinde kıyıldı. 93 yaşındaki damat, takım elbisesinin altına spor ayakkabılar giydi. Gelin Elena ise sade, beyaz bir elbise tercih etti. Murdoch ile Zhukova'nın nikah törenine sadece aile üyeleri ile çok yakın dostları katıldı. Yeni evli çift, daha sonra bu mutlu günün anısına kameralara poz verdi.


Rupert Murdoch'un Beşinci Evliliği

Rupert Murdoch ile Elena Zhukova, geçen yılın yaz aylarından bu yana birlikteydi. Geçen mart ayında da nişanlandıklarını açıklamışlardı. Elena Zhukova, Rus iş insanı Roman Abramovich'in eski kayınvalidesi.


Rupert Murdoch'un Beşinci Evliliği

Jerry Hall ile Evliliği


Jerry Hall ile Evliliği

Ünlü milyarder bundan önceki en çok konuşulan evliliğini eski model ve Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger'ın eski sevgilisi Jerry Hall ile yapmıştı. Fakat 2016 yılında başlayan bu evlilik 2022'de sona erdi. Murdoch ile 65 yaşındaki Jerry Hall'un boşanması uzun süre basını ve kamuoyunu meşgul etti. Anlaşmanın bir parçası olarak, Murdoch'un Hall Holmwood House'u verdi. Murdoch, Hall'dan önceki üç eşine de hatırı sayılır tazminatlar ödedi. Murdoch, ilk evliliğini Avustralyalı model Patricia Booker ile yapmıştı. Ona herhangi bir tazminat verip vermediği bilinmiyor. Murdoch, 30 yıl evli kaldığı Anna Mann'dan boşanırken ona 1 buçuk milyon sterlin tazminat ödedi.


Rupert Murdoch'un Beşinci Evliliği

Rupert Murdoch ilerleyen yaşına rağmen aşk hayatına hız kesmeden devam etti. Anna Mann ile yollarını ayırdıktan sadece bir ay sonra kendi TV kanallarından birinde çalışan Wendi Deng ile evlendi. Fakat onunla evliliği de 14 yıl sürdü. Boşanma sırasında da eski eşine 1.8 milyar dolar ödedi.


Rupert Murdoch'un Beşinci Evliliği
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2024, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER