Seda Sayan Kral Müzik Youtube Kanalında

Seda Sayan'ın en sevilen şarkılarını dinleyebileceğiniz Kral Müzik Youtube kanalında keyifli saatler sizi bekliyor. Hemen abone olun ve müziğin tadını çıkarın.

Seda Sayan Kral Müzik Youtube Kanalında

Seda Sayan, Nisan 2022'de Çağlar Ökten ile evlenerek mutlu bir birlikteliğe adım attı. Kral Müzik Youtube kanalına konuk olan ünlü sanatçı, özel hayatı ve kariyeri hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

"Kariyerimle İlgili Bir Son Bulmayı Düşünmüyorum"Seda Sayan, kariyeri ile ilgili sorulan bir soruya, "Beni durduramazsınız çünkü. Ancak farklı işlere yönelmek, yeni projelere adım atmak isteyebilirim. 'Yeter artık çekil!' gibi bir düşüncem yok. Sanatın yaşının olmadığını düşünüyorum. Daha yeni yeni geldim ben buralara." şeklinde cevap verdi.

"Sosyal Medyadaki Eleştirilere Cevap Vermeme Kararı"Sosyal medyada yapılan eleştirilere nasıl baktığı sorulan Seda Sayan, "Eşim Çağlar'dan önce eleştirilere cevap veriyordum. Ancak eşim bana 'Bunlar önemli değil, takma' dedi ve artık cevap vermemeye karar verdim. Bazı şeylere cevap vermeye çalışmak yerine enerjimi daha verimli kullanmaya çalışıyorum." açıklamasını yaptı.

"Evde Sessizlik Hâkim"Ünlü şarkıcıya evde nasıl vakit geçirdiği sorulduğunda, "Bizim evde sessizlik hâkim. Eşim her şeyle ilgilenir, neler istediğimi anlar. Hatta evde benim sesim dahi pek çıkmaz. Oturduğumuz site adeta hayalet site gibidir, sessizlik içinde yaşıyoruz." şeklinde espriyle cevap verdi.

"Sanatın Yaşı Olmaz"Seda Sayan, "Dünyanın her yerinde sanatçılar, ilerleyen yaşlarına rağmen sahnede olmaya devam ediyor. Sanatın yaşının olmadığını göstermek önemli. 'Hadi git otur!' diyenlere kulak asmayıp, sanata doymak istiyorum. Daha nice yıllar sanatseverlerle buluşmak istiyorum." ifadeleriyle sanata olan tutkusunu vurguladı.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2024, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER