Selen Soyder'in Aşk Hayatında Yaşanan Gelişmeler

Ünlü oyuncu Selen Soyder'in aşk hayatında yaşanan son gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. Selen Soyder'in aşk hayatındaki yeni durumu ve merak edilen detaylar bu makalede!

Selen Soyder'in Aşk Hayatında Yaşanan Gelişmeler

'Yer Gök Aşk' (2010-2012) ve 'Lale Devri' (2010-2014) gibi unutulmaz dizilerle tanınan Selen Soyder, 2015 yılında iş insanı Oren Fransez ile evlenmiş ve 2022'de anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Anlaşmalı Boşanma Kararı


Anlaşmalı Boşanma Kararı

Uzun süredir medyada 'ayrılık' söylentilerine maruz kalan çift, sessizliklerini koruyarak boşanma kararlarını sosyal medya aracılığıyla duyurmuştu. Selen Soyder, boşanma açıklamasında şu sözlere yer verdi: "2015 yılında hayatlarımızı birleştirme kararı vererek evlendiğim Oren Fransez ile anlaşmalı olarak boşandım. Değerli kamuoyuna duyurulur."

Selen Soyder'den Açıklama


Selen Soyder'den Açıklama

Boşanmanın ardından Soyder, "İki iyi insan iki iyi karı-koca olamıyor. Çok iyi arkadaş olsan da, bazen çok iyi eş olamıyorsunuz" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Yeni Aşkını İlan Etti!


Yeni Aşkını İlan Etti!

Uzun süredir sessizliğini koruyan Selen Soyder, sosyal medya hesabından 'kalp' emojisi paylaşarak yeni aşkını duyurdu. Hayranları, ünlü oyuncuya tebrik mesajları gönderdi.

Sevgilisiyle Poz Verdi


Sevgilisiyle Poz Verdi

Değişen görünümüyle dikkat çeken Soyder, bir arkadaşının doğum günü partisinde sevgilisiyle çekildiği fotoğrafı paylaşarak mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Takipçilerinden gelen yorumlar arasında "Tebrikler", "Çok yakışmışsınız" ve "Yabancı mı enişte?" gibi mesajlar yer aldı.

  • Kaynak: Milliyet
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2024, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER