Seren Serengil'in Mustafa Rahman Tohma'ya Övgüleri

Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma'ya duyduğu hayranlığı ve takdiri dile getiriyor. Ünlü sunucunun güzel sözleri, hayranlarını heyecanlandırıyor.

Seren Serengil'in Mustafa Rahman Tohma'ya Övgüleri

Sağlık sorunları süresince yanında olan Mustafa Rahman Tohma'dan övgüyle bahseden Seren Serengil, geçtiğimiz sene sevgilisinden ayrıldığını açıklayarak herkesi şoke etmişti. Serengil, ilk olarak Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladığı mesajda, "İki çocuğun var, evlisin. Ahlaksız" ifadelerini kullanmıştı.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma'nın Ayrılığı ve Barışma


Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma'nın Ayrılığı ve Barışması

Şarkıcı, daha sonra yayınladığı gönderiye, "Şu hayatta verebileceğin en cesurca karar, kalbini ve ruhunu inciten her şeyi bırakmandır" sözünü paylaşan ünlü isim, gönderisine; "Umarım hiçbir kadın benim uyandığım sabaha uyanmaz... Bu sefer hiç beklemediğim bir yerden geldi. Sadece bana çocuk nasip etmeyen Allah'ıma isyan ettim ilk defa dün gece. 'Evli, iki çocuğuyla kocasını aldatan; namus kavramı olmayan kadınlara çocuk verdin de, bana vermedin' dedim" notunu düşmüştü. Ancak ünlü çiftin ayrılığı uzun sürmemiş, Serengil; kendisinin aldattığını ima ettiği Tohma'ya geri dönmüştü. Tohma, "Üçüncü şahıslarla ilgili ya da aldatılma durum yok. Sadece bir yanlış anlaşılma oldu, o yardım döneminde telefonla çok sık konuşmadan dolayı. Ben de gidip özür diledim. Dört yıllık güzel bir sürecimiz var. Kötü günleri, hastalık sürecini hep birlikte atlattık biliyorsunuz. Hafta ortası Avrupa'ya birkaç günlüğüne tatile gidip geleceğiz" açıklamasında bulunmuştu.


Seren Serengil'in Mustafa Rahman Tohma'ya Övgüleri

"SİZ HİÇ YALNIZ OLMAZDINIZ"


Seren Serengil'in Mustafa Rahman Tohma'ya Övgüleri

İkili, son olarak 53 yaşındaki Seren Serengil'in 1.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı, köpeği ile çekilen pozlarını yayınlayan Serengil'e; "Tohma uzun zamandır yok... Ne oldu Seren hanım? Siz hiç yalnız, onsuz olmazdınız?" diye sordu.

"BELGESEL SEYREDİYOR"


Seren Serengil'in Mustafa Rahman Tohma'ya Övgüleri

Ünlü isim, takipçisinin bu sorusuna kayıtsız kalamayarak; şu cevabı verdi: Valla uzun zamandır fotoğraf koymuyorum ama şu an aynı çatı altındayız, yan koltukta belgesel seyrediyor.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2024, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER