Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör İlişkisi Hakkında Son Gelişmeler

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör ilişkisiyle ilgili merak edilen son gelişmeler, ayrıntılarıyla bu içerikte! Ünlü çiftin ilişkisi hakkında en güncel bilgiler burada.

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör İlişkisi Hakkında Son Gelişmeler

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör İlişkisi


Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör İlişkisi

Bir dönem birlikte oldukları iddia edilen Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör ilişkisi kısa sürmüştü. İkilinin arasının gergin olduğu hatta sette 'öpüşme' krizi çıktığı söylenmişti. Sıla Türkoğlu ile birlikte aynı dizide yer alan ve Nilay karakterini canlandıran Nilay Civelek, Türkoğlu ve Güngör'ün Cannes Film Festivali’nde barıştığını duyurmuştu. Türkoğlu ile Güngör, geçtiğimiz akşam bir konserde görüntülendi.

Arkadaşlık ve Barışma


Arkadaşlık ve Barışma

"Doğukan İle Daha Yakınım"
Feyza Civelek, katıldığı bir programda ikilinin barıştığını söylerken, Sıla Türkoğlu'nu da sevdiğini fakat Doğukan Güngör ile daha yakın arkadaş olduğunu belirtmişti.

Sette Yaşananlar


Sette Yaşananlar

"Bomba Etkisi"
Aynı diziye 'Giray' karakteriyle yeni dahil olan Kaan Taşaner ise, Feyza Civelek'in açıklamaları hakkında: 'Elbette onun karakteri nedeniyle çok açık olmalıyız, Feyza gibi biri. Sette olup bitenler hakkında her zaman bomba etkisi yapıyor' dedi.

Genç Oyuncuların Samimiyeti


Genç Oyuncuların Samimiyeti

Konsere Gittiler
Cannes Festivali'nde barışan ikili, geçtiğimiz akşam Mert Demir konserinde görüntülendi. Genç oyuncuların samimi halleri, sosyal medyada 'Aşk yeniden mi?', 'Barıştılar mı?' sorularını gündeme getirdi.

Sıla Türkoğlu'nun Açıklaması


Sıla Türkoğlu'nun Açıklaması

"Haberler Doğru Değil"
Türkoğlu, hakkında çıkan aşk dedikodularına sosyal medya hesabından şu ifadelerle yanıt verdi: 'Dün akşam ekip arkadaşımla bir etkinlik sonrası bazı magazin sayfalarında ben ve rol arkadaşım hakkında asılsız haberler gördüm. Aramızda set arkadaşlığı dışında bir ilişki yok, haberler doğru değil. Beni bu tür olaylardan çıkarırsanız sevinirim.'

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2024, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER