Sinan Akçıl'ın Aşk Hayatından İtiraflar

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl'ın aşk hayatından samimi itiraflarını keşfedin. Akçıl'ın ilişkileri, aşkları ve romantik anıları hakkında detaylı bilgiler burada!

Sinan Akçıl'ın Aşk Hayatından İtiraflar

Aşırı Kıskançlık


Aşırı Kıskançlık

Sinan Akçıl, konuk olduğu “Söylemezsem Olmaz” programında, iki kez evlenip boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı için “Aşırı kıskançtı. Aşırının ötesinde” ifadelerini kullandı. Akçıl, “Boşandıktan sonra Burcu’nun ciddi bir ilişkisini göremedik” diyen sunucuya, “Göremezsin. Atlatamamıştır o da duygu olarak. Eminim ki benimle kıyaslayacaktır. O arayıştadır. Ben de çoğu zaman insanları kıyaslıyorum evliliğimle” şeklinde yanıt verdi.

Bizimki Toksik İlişki


Bizimki Toksik İlişki

Geçmişte aşk yaşadığı Müjde Uzman'la yıllar sonra yeniden bir araya gelen Sinan Akçıl, ilişkilerinin toksik olduğunu belirterek, “Bayağı uzun süre konuşmuyoruz, sonra bir espri yazıp gönderiyorum. O da bana bir şarkıyla ilgili bir şeyler soruyor. Onun istediği gibi bir sevgili olamamış olabilirim. Ama iyi geliyor Müjde bana. Konuştuğumuzda iyi hissediyorum. Fikir ayrılıklarımız var, hayata bakış açılarımız farklı. Müjde ekstra hassas bir kız hayata karşı. Ben de tam tersi bir çocuğum” diye konuştu.

Ailesiyle Sıkıntı Yaşadım


Ailesiyle Sıkıntı Yaşadım

Sinan Akçıl, Hadise’yle ilişkisi sırasında ünlü popçunun ailesiyle sıkıntı yaşadığını belirterek, “Ablası istemiyordu beni. Eurovision’da bir yeşil alan vardı, Hülya (Açıkgöz) beni oraya aldırmadı. Ben de sinirlendim, çıktım gittim bir restoranda izledim yarışmayı. Şarkının söz-müziği benim! Ağlayarak çıktı kız o zamanlar. El ele tutuşuyoruz, arkadan ‘El ele tutuşmak yok’ diye bağırıyor. Sonunda pes ettim. Bir aileye karşı mücadele edemezsin” ifadelerini kullandı.

‘Delikanlı’ Aleyna


‘Delikanlı’ Aleyna

Sinan Akçıl, “Evliliğinin bitmesinde Aleyna Kalaycıoğlu’nun etkisi oldu mu?” sorusuna, “Erkek arkadaşı vardı onun, Survivor’dan bir çocuk. Sonra bir futbolcu oldu. Onunla ayrılma konusunda sıkıntı yaşadı. Benimle birlikte olmak istiyordu. Onu bitirip başladı. Öyle bir delikanlılık yaptı” şeklinde yanıt verdi.

En Dobrası Hande


En Dobrası Hande

Akçıl, “Hadise’yle beraberken başkasına mı âşık oldun?” sorusuna Hande Yener’e âşık olduğunu itiraf ederek, “Bence evet. Enerjisel olarak başka birisi çabuk çekti beni. Sonradan üç albüm yaptık kendisiyle; Hande Yener. Tükenmiş bir dönemin geçişinde (Hadise’yle ilişkisi) Hande’yle böyle bir ilişki başladı. Hayatımda tanıdığım en dobra kadın Hande. Bir kere bile arkamızdan laf etmemiştir” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2024, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER