Survivor 2021 Finalistleri Son Kavgalarını Verdi

Survivor 2021 finalistleri arasındaki rekabet son hızıyla devam ediyor! Son kavgalarını veren yarışmacılar, finale doğru nefesleri kesen anlar yaşatıyor. Heyecanı kaçırmayın!

Survivor 2021 Finalistleri Son Kavgalarını Verdi

Batuhan Karacakaya: "Zorlu Bir Mücadeleydi"


Batuhan Karacakaya:

İlk finalist olan Batuhan Karacakaya, "Gerçekten çok istedim ama bu kadar zor olacağını asla düşünmemiştim. 7 canla gittik, 3 cana düşmüştüm. Ben 3 canlayken Atakan'a baktığımda o 6'ydı. Yığılmadım, bu iş tehlikeli olacak göreceksin dedim. Son iki oyunuma bakarsanız; Sondan 1 önceki oyunda dizimin bağı çözüldü. Gerçekten çok yorulmuştum. Ben çok mutluyum" dedi.


Survivor 2021 Finalistleri Son Kavgalarını Verdi

Avatar Atakan: "Her Şeyimizi Verdik"


Avatar Atakan:

Avatar Atakan, "Herhalde son 3-4 günde en fazla oyunu ben oynamışımdır. Zaten düelloda 17-18 oyun oynadım, dün de aynı şekilde. Sezonun da yorgunluğu var. Vücut kendini bitmeye programladığı için artık kendini veremiyor olabilir ama dün her şeyimizi verdik. İnanılmaz bir mücadeleydi. Batuhan'ı gerçekten tebrik ediyorum. Elimden geleni yapacağım, umarım kazanan taraf olurum" şeklinde konuştu.

Seda Ocak: "Son parkurumuz buradaki, tabii ki kazanmak istiyorum. Elimden geleni yapacağım ama ne olursa olsun çok mutluyum. Sonuçta performansımızla buraya geldik. Bugün de kimin hakkıysa o kazanacak. Sakin olmak gerekiyor onu biliyorum. Benim derdim kendimle, bazen atıyorum bazen atamıyorum. Daha sakin olmaya çalışacağım." ifadelerini kullandı.

Ogeday Girişken: "Çok kazanmak istiyorum. Dün kaybettim. Çok yaklaştım ama tam da yaklaşamadım. Bugün yeni ve son gün. Kapanış da olacağı için kapanışı güzel yapmak istiyorum ama atış inşallah yüzüme güler bugün. Güzel net bir skorla, iyi canlarımla inşallah sakin sakin kolyeyi alırım diyorum." ifadelerine yer verdi.


Survivor 2021 Finalistleri Son Kavgalarını Verdi

Nefise Karatay: "Atakan abiyle Batuhan final yaparken Atakan abi elenince neler hissettiğini aşağı yukarı tahmin edebildim. Gerçekten çok iyi yarıştılar ve bir kişi için kötü bir durum yaşanacaktı, o da Atakan abi oldu. Onun adına çok üzgünüm. Batuhan'ı da tebrik ediyorum. Dün oyun bana bakmadı ama bugün yeni bir gün. Elimden geleni yapacağım. Umarım bugün kolyeyi alabilirim." dedi.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2024, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER