Survivor 2021'de Eleme Adayları, Seda ve Batuhan Hakkındaki Gelişmeler

Survivor 2021'de eleme adayları kimler? Seda ve Batuhan hakkındaki son gelişmeler ve detaylar. Yarışmacıların performansları ve yaşanan olaylar hakkında güncel bilgiler.

Survivor 2021'de Eleme Adayları, Seda ve Batuhan Hakkındaki Gelişmeler

Survivor 2021'de Eleme Adayları


Survivor 2021'de Eleme Adayları

Survivor'da ilk eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu, ikinci eleme adayı Aysu Keskin, üçüncü eleme adayı Berna Canbeldek, dördüncü eleme adayı da Merve Aydın olmuştu.

Seda'nın Duygusal Anları


Seda'nın Duygusal Anları

Sevdiklerinin birer birer adadan gittiğini ifade eden Seda, "Sahra vardı önce, sonra Sema gitti. Şimdi Yağmur. Survivor gerçekten benim için baya zor olmaya başladı. Umarım geri döner çünkü biz çok iyiydik. Beni artık 3 kadının sırayla gitmesi ve bana en yakın olanların gitmesi canımı sıkmaya başladı..."

"...Yağmur burayı çok seviyor. Ciddi anlamda çok seviyor. Mücadeleden hiçbir zaman kaçmayan yarışmacı. Oyun alır verir hiç önemi yok ama her zaman mücadele etmeyi seven bir insandı. Ona ihtiyacımız var. Atabilen kadın sayısı çok az ve bağlarımızda kuvvetli olduğu için sıkıntı yaşıyoruz cidden. Bu Survivor'da kadın yarışmacılar telef oldu diyebilirim."

Batuhan'ın Kazanma Yüzdesi Hakkında Konuşması

Batuhan Karacakaya kazanma yüzdesiyle ilgili konuştu. Batuhan, "İnşallah yüzdemi arttıra arttıra kendimi bir yerlerde bulacağım. Son 14 oyunun 12'sini kazandım. Öyle bir hesap yaptım kendimce. Bu şu anda dışarıdan da gözüken ciddi bir yükselme..."

"...O kadar iki yıllık tecrübe ile buraya geldik. İki günlük burada değiliz demem gerekiyordu. Bunu da göstermem gerekiyordu. Burada geldiğimde önce takımın saygınlığını kazanmam gerek dedim. Şimdi yavaş yavaş kazandım ama kazandığımda birileri sırf lobi yaptığı için 'Söz veriyorum daha iyi olacağım' dediği için bir anda saçma sapan devrildik yine düelloya düştük."

İletişim Oyunu ve Sonuçları


İletişim Oyunu ve Sonuçları

Survivor All Star'da iletişim ödülü oyununun ilk turunda kadınlarda 8-5'lik skorla Kırmızı takım kazandı. İkinci tur erkeklerde 8-6'lık skorla Mavi takım galip gelerek oyun üçüncü tura gitti. Final turunda 3-1'lik skorla ödülü Mavi takım kazandı.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2024, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER