Survivor All Star: Dokunulmazlık Oyunu ve Eleme Adayı

Survivor All Star'da bu hafta heyecan doruğa çıkıyor! Dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı belirleme sürecinde yaşananlar şaşırtıcı olacak. Takipte kalın!

Survivor All Star: Dokunulmazlık Oyunu ve Eleme Adayı

Ogeday: "Heyecanı Olmayan Atışlar Yaptım"


Ogeday:

Ogeday, "Dün dokunulmazlığı kaybettik, 12-7. Biraz farklı kaybettik. Çok mücadele olmadı, ben 4 sayı verdim. Kendime yakıştırmıyorum. Fiziksel olarak hasta olmamın çok büyük etkisi var. Yüksek nabızda atış yapıyorum ve atışıma konsantre olamıyorum. Burada da yine elimden geleni zorladım ama heyecanı olmayan atışlar yaptım. Oyunu kaybettik. Kaybettiğimiz için de takım arkadaşlarımdan defalarca beni yazmalarını defalarca rica ettim ama yazmadılar." dedi.

Özgür: "Sevilen Ama Gözden Çıkarılan Grubundayım"


Özgür:

Özgür, bazı arkadaşlarının sevilip gözden çıkartılmak istenmediği için yazılmadığını iddia ederek şu ifadeleri kullandı: "Burada sevilen gözden çıkarılmak istemeyenler, sevilen gözden çıkarılanlar diye belki de 2 grup var. Ben sevilen ama gözden çıkarılan grubundayım. Ben ismimi yazın dediğimde bana saygı duyulabiliyor ve yazılabiliyor."

Seda: "O Hata Bir Defa Olur"


Seda:

Seda, "Yanlış bir şey yaptığımı asla düşünmüyorum. Zaten Ogeday'ın korunmaya asla ihtiyacı yok. Daha önce de Sercan Poyraz'a, 'Annen izin vermiyor mu potoya girmen için' demişti. Poyraz çok kızmıştı, içerlemişti duruma ama öyle olmadığını hepimiz biliyorduk zaten. Biz takımca birbirimizi sağlam tutmaya çalışan Mavi takımdık. Bir anlık gafletle, Poyraz'ın tartışmasıyla adını yazdık. O hata bir defa olur. Ogeday asla potadan korkmuyor ama Poyraz gibi ama hasta, eli tutmuyor. Bir anda yazdırır kendini, mücadele ederim diyor ama ya sakatlandı bir şey oldu. O yüzden istemedim." şeklinde konuştu.

Dokunulmazlık Oyunu ve Eleme Adayı


Dokunulmazlık Oyunu ve Eleme Adayı

Survivor All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Kırmızı Takım, Mavi Takım'a karşı 12-7 galip geldi. Konseyde Mavi Takım'dan en fazla ismi çıkan Damla Can ikinci eleme adayı oldu.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2024, 00:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER