Survivor Yarı Final Heyecanı

Survivor yarışmasının nefes kesen yarı final mücadelesinde heyecan dorukta! Kim finale yükselecek, kim elenecek? İzleyicileri bekleyen sürprizlerle dolu bir bölüm olacak!

Survivor Yarı Final Heyecanı

Survivor'da Yarı Final Heyecanı


Survivor'da Yarı Final Heyecanı

Survivor All Star yarışmasında yarı final heyecanı İstanbul'da canlı olarak yaşandı. Yarışmacılar aileleri ile buluştu ve ardından canlı olarak final mücadelesi verdi.

Yarışmacılar Aileleriyle Buluştu


Yarışmacılar Aileleriyle Buluştu

Yarışmacılar aileleriyle buluştukları anda duygusal anlar yaşadılar. Yarışmacılar hem motivasyon kazandı hem de duygusal anlar yaşadı.


Survivor Yarı Final Heyecanı

SURVİVOR'DA BİR İLK YAŞANIYOR

Yarışmacılar ailelerinin gözleri önünde mücadelelerini veriyor. 8 puan alan adını finale yazdıracak. İstanbul'da yarı final ve final canlı olarak oynanacak. Daha önce böyle bir uygulama yoktu.

Arayı iyice açan Ogeday "Kendimi iyi hissediyorum. Hala 0-0 daha bitmiş değil. Ne zaman ki tabelada 8'i görürüm o zaman benim için bugün bitmiştir. O yüzden 0-0'mış gibi çıkacağım. Hatalarımın hepsini gözden geçiriyorum. Tekrardan daha iyi atmak için konsantreyim. Sadece yarışmayı bekliyorum" dedi. Seda ise "Daha rahat atmaya başladım. Bu sayıyı da almak istiyorum. Ogeday çok iyi yarışıyor gerçekten. Biraz zor görünse de ilerleyebilmem için bu sayıyı almam lazım. Yapacağım inşallah. Sonuç ne olursa olsun elimden geleni yapıyorum" dedi.

DAHA MAÇ BİTMEDİ

Ogeday, Seda ve Atakan'ın yarıştığı yarı final mücadelesinde Atakan gerilerde kaldı. Oyun ortasında konuşan Atakan "Olmuyor demiyorum, yapamıyorum demiyorum ama daha bitmedi maç bitmedi. Burada bunu hep söylüyorum 1 tehlikelidir diye. Elimden geleni yapıyorum kazanmak da istiyorum. Şu anda durum sevimsiz benim açımdan. Bunu kırmak istiyorum ve kıracağımı da düşünüyorum. Ogeday bugün finale yakın 1 sayısı var. Ben ile Seda arasında geçecek gibi duruyor. O da çok iyi yarışıyor. Hakkımızda hayırlısı" dedi.


Survivor Yarı Final Heyecanı

VE OGEDAY 3. FİNALİST OLDU

Son oyunda Ogeday, Seda ile mücadelesinde oyunu kazandı ve puanını 8'e yükselterek Batuhan ve Nefise'nin ardından adını finale yazdırdı. Kısa bir konuşma yapan Ogeday "İnanılmaz mutluyum. En az oyunu oynayarak finale yükseldim. Yarın ki oyuna da yorgunluk açısından büyük etkisi olacak. Allah yüzüme güldü şans benimleydi. Seda abla ile 2 oyunda atamadım kesin atacak dedim ama ben aldım. Gerçekten şans yüzüme güldü. Çok iyi yarışmacılar arkadaşlar. Bugün şans bana güldü. İkisine de başarılar diliyorum. Bugün benim için bitti. Yarın da kolay bir rakip olmayacağım" dedi.

  • Milliyet
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2024, 00:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER