Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu - Yeni Bölüm Tanıtımı ve Özeti

Taş Kağıt Makas, heyecan dolu yeni bölümüyle geri dönüyor! Oyunun kuralını değiştiren anlar, sürpriz gelişmeler ve çok daha fazlası bu bölümde seni bekliyor. İzlemek için hazır olun!

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu - Yeni Bölüm Tanıtımı ve Özeti

Tanıtım Filmi Yayınlandı


Tanıtım Filmi Yayınlandı

Her bölüm sürpriz gelişmelerin yaşandığı Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinden yeni bir tanıtım filmi yayınlandı. Tanıtımda; Umut, Neşet’ten tüm gerçekleri öğrenmek isterken, Rüya’nın "Alev de Umut da adım adım geliyor" sözleri yeni bölümde neler olacağına dair merak uyandırdı.

Yeni Bölüm Özeti


Yeni Bölüm Özeti

Yeniden yargılama sürecinde Neşet’in bir anda ortaya çıkması, Umut’un tüm planlarını altüst eder. Umut, cinayet gecesini adım adım çözmeye devam ederken; babası Rıza çok önemli bir detay daha hatırlar. Harun Yakar, Kadri Palaz’ın gerçek kimliğini ortaya çıkarır. Aralarındaki büyük yüzleşmeden sonra artık yollarını ayırmaya karar verir.


Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu - Yeni Bölüm Tanıtımı ve Özeti

Elindeki tüm belgelerle Alev’e giden Harun, Kadri’nin ve Emirkıranlar’ın tüm suçlarını ortaya dökecektir. Umut, Harun ve Alev bir araya gelip, Emirkıranlar’ı yerle bir edecek büyük bir operasyonun hazırlığındadır. Bu hazırlığın farkına varan Fecir ve Rüya ayaklanır. Ailelerini korumak için birlik olmaktan başka şansları yoktur. Umut, Alev ve Harun’un da yardımıyla; bu savaştan galip çıkabilecek midir?

Yapım ve Oyuncu Kadrosu


Yapım ve Oyuncu Kadrosu

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinin yapımını MF Yapım üstlenirken; yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Aytaç Uşun, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

  • Yapım: MF Yapım
  • Yönetmenler: Yusuf Pirhasan, Volkan Keskin
  • Oyuncu Kadrosu: Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Yüsra Geyik, Bülent Seyran, Aytaç Uşun, Selim Galip, Anıl Taşezen
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2024, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER