Ümit Erdim ve Seda Çınar Boşanıyor!

Ünlü çift Ümit Erdim ve Seda Çınar'ın boşanma kararı alması sevenlerini üzdü! Detaylar ve gelişmeler için sitemizi takip edin.

Ümit Erdim ve Seda Çınar Boşanıyor!

Bir döneme damga vuran 'Hayat Bilgisi' dizisinde 'Var mısın Arif' karakterini canlandıran Ümit Erdim, 2017 yılında Seda Çınar ile nikâh masasına oturmuştu. 2018'de Ses'in doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, 2022'de Eda adını verdikleri ikinci kızlarını kucaklarına almıştı.

İddialar Doğrulandı!


İddialar Doğrulandı!

Sosyal medya hesabında dikkat çeken bir hamlede bulunan Seda Erdim, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafları silip, soyadını da 'Çınar' diye değiştirmişti. Bunun üzerine boşanma haberleri gündeme gelmişti.

Anlaşmalı Boşanma Kararı


Anlaşmalı Boşanma Kararı

"Nisan 2024 tarihinde anlaşmalı şekilde boşandıkları" açıklanan Ümit Erdim ve Seda Çınar çifti, avukatları aracılığıyla sessizliklerini bozdu. Taraflar arasında karşılıklı iyi niyet, saygı ve anlayışın hiçbir şekilde azalmadığı belirtilen açıklamada, çocuklarına ve aile büyüklerine karşı olan hassasiyetlerine dikkat çekildi.


Ümit Erdim ve Seda Çınar Boşanıyor!

"Müşterek iki kız çocuğuna sahip olan taraflarca aile birliğine olan inanışları ve çocuklarını korumak amacıyla bu konuda başkaca herhangi bir açıklama yapılmayacaktır. Bu sürece ilişkin gerek basın gerek sosyal medyada yapılacak haberlerde, yorumlarda tarafların mahremiyetlerine, hassasiyetlerine ve kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan, itham ve iftira içerikli eylem ve söylemlerde bulunanlara karşı gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2024, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER