Ünlü Sanatçı Duygulu Yeni İmajından Memnun

Ünlü sanatçı, yeni imajından oldukça memnun. Duygulu ve şık görünümüyle dikkat çekiyor. İmaj değişikliği hayranları tarafından olumlu karşılandı.

Ünlü Sanatçı Duygulu Yeni İmajından Memnun

Sheraton City Center'da gerçekleşen Souq konseri öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, yeni imajından son derece memnun olduğunu belirtti. Uzun yıllardır benimsediği tarzını değiştirmenin hoş bir duygu olduğunu ifade eden Duygulu, 30 senelik imajını geride bırakmanın güzelliğini şu sözlerle dile getirdi: "Değişimin doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Isabella Hanım'ın katkılarıyla daha da iyi bir noktaya evrileceğiz. Değişiklik benim için iyidir. Deri montlar benim imajımdı ama yeni tarzım da gayet şık oldu. Eşim ne giymemi söylerse onu giyerim. Onun zevkine güveniyorum, vizyonu çok geniş. Değişikliğe geç kaldım ama şimdi tam zamanı."

Isabella Duygulu: "Eşim Hem Yakışıklı Hem İyi Huylu, Çok Şanslıyım!"


Isabella Duygulu:

Tayfun Duygulu'nun yeni görünümünü belirlerken hiç zorlanmadığını ve eşinin kendisine olan güveninden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Isabella Duygulu, "Tayfun'u tanıdığım için yeni imajı belirlerken zorlanmadım. Sağ olsun, kırmadı. O da benim öngörülerime değer veriyor. Sahne için birkaç farklı tasarım yaptım. Bir tanesi sosyal medyada çok ilgi gördü, diğerlerini konserlerde giyecek. Eşimin beğenilmesi ve takdir görmesi beni çok mutlu ediyor. Her kadın gibi, ben de yanımda yakışıklı bir erkek olmasından gurur duyuyorum. Huyu da çok iyi, gerçekten çok şanslıyım" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2024, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER