Ünlü Şarkıcının İhanet İddialarına Yanıtı

Ünlü şarkıcı, ihanet iddialarına karşı çıkıyor! Son açıklamalarıyla merak uyandırıyor. Detaylar için hemen tıklayın!

Ünlü Şarkıcının İhanet İddialarına Yanıtı

İhanet İddialarına Yanıt


İhanet İddialarına Yanıt

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan ihanet iddialarına karşılık verdi. Kendi evlilik ve aile hayatındaki hataları kabul ederek "Ben iyi bir eş olamadım. Belki iyi bir sevgili oldum ama iyi bir eş, iyi bir baba olamadım. Yaptım bir hata, ben evlilik adamı değilim. Aslanı evcilleştiremezsin" dedi. Ayrıca Mert Demir-Mabel Matiz düeti "Antidepresan"ı kendi yorumuyla seslendiren şarkıcı, şarkının kendisi tarafından seslendirildikten sonra dinlenme rekorları kırdığını belirterek Mabel Matiz'e olan kırgınlığını dile getirdi. Bir şarkı hakkındaki anlaşmazlıkla ilgili olarak da "Mahkeme sonlanıp karşı taraf davayı kazanırsa, parasını ödeyip şarkıyı alacağım ve ben söyleyeceğim" şeklinde konuştu.

Eski Dizinin Oyuncuları Buluştu


Eski Dizinin Oyuncuları Buluştu

"Camdaki Kız" dizisinin oyuncuları, geçtiğimiz yıl sona eren dizileriyle ilgili bayramda bir araya geldi. Selma Ergeç, eski rol arkadaşları Burcu Biricik, Nur Sürer, Devrim Yakut ve Tuğrul Tülek'i evinde ağırladı. Tuğrul Tülek, havuz başında verdikleri pozunu Instagram'da paylaşırken esprili bir not ekledi: "Havuzdaki Girl (Kız)".

Ceylan Çapa'dan İtalya'da Doğum Günü Kutlaması


Ceylan Çapa'dan İtalya'da Doğum Günü Kutlaması

Ceylan Çapa, ailesiyle birlikte İtalya'nın turistik durağı Forte dei Marmi'de yeni yaşını kutladı. Doğum günü yemeği için ailesi ve dostlarıyla bir araya gelen Çapa, kutlama karelerini sosyal medya hesabından İngilizce "Doğum günü kızı geldi" notuyla paylaştı.

Seda Bakan'dan Rol Arkadaşlarıyla Poz


Seda Bakan'dan Rol Arkadaşlarıyla Poz

"Gelin Takımı" filminde rol alan Seda Bakan, filmdeki partnerleri Fırat Çelik ve Mehmet Günsür'le birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Bakan, paylaşımına esprili bir not ekleyerek "Bu da tüm kızlar için dev hizmet" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2024, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER