Yağmur Sarıoğlu, oğlunu motosikletle gezdirdi

"Sabri Reyiz" lakabıyla yeşil sahalara damga vuran eski futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi pilot Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerden.

Yağmur Sarıoğlu, oğlunu motosikletle gezdirdi

"Sabri Reyiz" lakabıyla yeşil sahalara damga vuran eski futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi pilot Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerden. Üç çocuk annesi olan Sarıoğlu, ilk çocuğu Sarp’ı 2011 yılında dünyaya getirmişti. Adrenalin ve hızı çok seven Sarıoğlu, dün de motosiklet üzerindeydi. Arkasında da büyük oğlu Sarp vardı. Instagram hesabından oğlu ile motosiklet üzerinde fotoğrafını yayınlayan güzel pilot, şu notu düştü:  “10 yıl önce bebek arabasında gezdirdiğim Sarp ile şimdi motosiklet turundayım.” Yağmur Sarıoğlu ile oğlu Sarp'ın motosiklet üzerinde tüm önlemleri aldıkları dikkatlerden kaçmadı. Sadece kask takmakla yetinmeyen anne-oğul, dizliklerini ve özel eldivenlerini de giymeyi ihmal etmemişlerdi.
Yağmur Sarıoğlu, oğlunu motosikletle gezdirdi #1 Yağmur Sarıoğlu, oğlunu motosikletle gezdirdi #2Yağmur Sarıoğlu, oğlunu motosikletle gezdirdi #3Yağmur Sarıoğlu, oğlunu motosikletle gezdirdi #4 Yağmur Sarıoğlu, oğlunu motosikletle gezdirdi #5

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER