Yoksulluktan Hollywood'a Yolculuk

Yoksulluktan Hollywood'a Yolculuk, hayallerin peşinden koşan bir adamın hikayesini anlatıyor. Zorluklarla dolu yolculuğunda nasıl başarıya ulaştığını keşfedin.

Yoksulluktan Hollywood'a Yolculuk

Ama birçoğunun geçmişine baktığınızda bunun tam tersi bir öyküyle karşılaşırsınız. Kentin yoksul mahallelerinde, bazen anne ya da babadan biri olmadan hatta başının üzerinde bir çatı bile bulunmadan büyüyen ünlüleri mutlaka duymuşsunuzdur.

İlk Maaş Çeki ve Büyük Şaşkınlık


İlk Maaş Çeki ve Büyük Şaşkınlık

Para kazanma öyküsünü anlatan bu ünlü, Arnold Schwarzenegger'ın damadı Chris Pratt... Bugün Schwarzenegger ile eski eşi Maria Shriver'ın kızı Katherine ile evli olan iki çocuk babası Chris Pratt, katıldığı bir programda derin bir yoksulluğun ardından ilk kez para kazanma öyküsünü anlattı.


Yoksulluktan Hollywood'a Yolculuk

Paranın Tükenmez Sandığı An


Paranın Tükenmez Sandığı An

Programın sunucusu Chris Pratt'e kazandığı bu ilk parayı harcamakta zorlanıp zorlanmadığı soruldu. Yoksulluktan gelip bir anda hiç görmediği kadar para kazanan birçok kişinin yaptığı gibi bu parayı harcamakta zorlanmadığını söyledi Chris Pratt. Hatta tam tersi bir problem yaşadığını anlattı.

Chris Pratt'in oynadığı ilk TV filminden kazandığı paranın 75 bin dolar olduğunu hatırlatalım. Çok uzun zaman çok az parayla yaşadığını söyleyen Chris Pratt, bu 75 bin doların hiç bitmeyeceğini düşünmüş.


Yoksulluktan Hollywood'a Yolculuk

Pratt'in kazandığı o para çabucak bitti. Bu durumun nedeni, ünlü oyuncunun büyürken parayla hiçbir ilişkisinin olmaması. "Büyürken ailemin hiç parası olmamıştı. Bu yüzden de finansal okur-yazarlığım yoktu. Parayla ne yapabileceğimi bilmiyordum. Ama para konusunda daha düşünceli olmam gerektiğini zamanla öğrendim" diye anlattı bu durumu.


Yoksulluktan Hollywood'a Yolculuk

Aile Kurma ve Çiftlik Hayatı


Aile Kurma ve Çiftlik Hayatı

İki evlilik yapan Chris Pratt, ilk evliliğini oyuncu Anna Faris ile yaparken bir erkek çocuk sahibi oldu. 2019 yılında Arnold Schwarzenegger ile eski eşi Maria Shriver'ın kızı Katherine ile evlenen Pratt, bu evlilikten de iki tane kız çocuğu sahibi oldu.

Şimdi ise bir çiftliği olan Pratt, çiftlik hayatını ciddiye alıyor. Orada sadece doğanın kollarında yaşamanın yanı sıra çeşitli hayvanlar yetiştirip sebze ve meyve de ekiyor.

Chris Pratt'in Hollywood yolculuğu ve para kazanma deneyimi, onun hayatında büyük dönüm noktalarından sadece birkaçı...

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2024, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER