Zehra'nın Kurşunu

Zehra'nın Kurşunu, heyecan dolu bir aşk hikayesini konu alan etkileyici bir roman. Zehra'nın hayatındaki dönüm noktasını keşfedin ve duygusal bir yolculuğa çıkın.

Zehra'nın Kurşunu

Zehra'nın sıktığı kurşun oğlu Kadir'e isabet etti. Gördükleri karşısında hayrete düşen Duru bayıldı. Berrin, İspanya'ya gitmek için hazırlanmaya başladı, Haluk 'Kimden kaçıyorsun?' diye sordu. Berrin cevap verdikten sonra Haluk eşyaları yerine koyarak 'Hiçbir yere gitmiyorsunuz. Gerekirse hakkında kısıtlama kararı çıkartırım' dedi. Karı koca arasındaki tartışma büyürken Haluk ayrı kalmayı kaldıramayacağını ifade etti.


Zehra'nın Kurşunu

Cengiz'in Kafe Hayali


Cengiz'in Kafe Hayali

Cengiz kafe açmak istediğini düşündüğünü belirtti. Haluk, Hazal'ı yanına çağırarak Berrin'den ne istediğini sordu. Hazal'ın yalanına inanan Haluk, Hazal'ı Berrin'in sağ kolu yaparak bazı konularda kendisine bilgi vermesini istedi. Hülya, Berrin'e Cengiz'e para verip vermediğini sordu. Hülya sakin başlayan konuşmanın sonunda çok sinirlendi. Hülya içtiği çayın parasını masaya vurarak koyduktan sonra mekanı terk etti.

Melike ve Seher'in Karşılaşması


Melike ve Seher'in Karşılaşması

Melike, Kadir'in sağlık durumunu merak ederek dükkanına geldi. Kadir'in eşi Seher de, dükkana geldiğinde Melike'yle karşılaştı. Melike, Kadir'in evlendiğini yeni öğrendi. Seher'in sert sözlerine Kadir daha fazla dayanamayarak uyardı. Duru çizimlerini Kerim'e gösterdi. Kerim çok etkilenince hemen harekete geçti. Duru ve Kerim tasarımları hayata geçirmek için Melike'nin yanına geldi. Duru daha iyi şartlarda çalışması için Melike'yi kendi ofisine çağırdı.

Hazal ve Melike'nin Karşılaşması


Hazal ve Melike'nin Karşılaşması

Hazal sürekli arayan Volkan'ı Berrin'in odasına getirdi. Volkan bir süre sonra Hazal'a yaklaşmaya çalıştı, Hazal istemeyince ikili arasında bir tartışma yaşandı. Tuvalete gitmek için yerinden kalkan Melike sözleri duyunca eline aldığı vazoyla Volkan'ın kafasına vurarak etkisiz hale hale getirdi. Hazal ilk defa içten bir şekilde 'anne' dedi, Melike'nin gözlerinden yaş geldi. Kerim'le Duru'yu yan yana gören Tunç sitem etti.

Melike, Hazal ve Volkan'ın dağıttı odayı temizlerken kendi ördüğü patiklerin Berrin ve Duru'nun bebeklik döneminde çekilen fotoğrafta gördü. Melike fotoğrafa bakarken odaya gelen Berrin sinirle güveliği arayarak Melike'yi dışarı çıkarmalarını istedi. Güvenliğin itmesi sonucuna yere düşen Melike, kolları ve bacaklarından yaralandı. Hazal ofise geldiğinde Melike'yi yerde görünce yardım etti. Birlikte hastaneye gittiler.

Hülya ve Melike'nin Çatışması


Hülya ve Melike'nin Çatışması

Berrin yalan üstüne kurduğu hayatının tehlikede olduğunu fark edince Hülya'nın yanına geldi. Melike'nin hapishaneye girmesi için iş birliği teklifinde bulundu. Hülya kardeşine bunu yapmak istemediğini söylerek teklifi reddetti. Eve geldiğinde Melike'nin yaralarının sebebini sordu. Melike söylemeyince Hülya onu evden kovdu. Hülya, Melike'yi iterken Hazal araya girerek 'Dokunma anneme, eğer o bu evden giderse ben de giderim.' dedi. Hülya kendi kızının nasıl böyle bir şey yaptığını anlayamadı.

Final Anı


Final Anı

Duru aksiliklerden ötürü yarışmaya sadece izleyici olarak geldiğinde kulisten çağrıldığını öğrendi. Kulise gittiğinde Melike, Kerim ve Hazal'ın tasarımları bitirdiğini ve yarışmaya hazır olduğunu gördü. Berrin de, yarışmaya geldiğinde Hülya arayarak teklifini kabul ettiğini söyledi. Kerim, Duru'ya vermek için aldığı hediyeyi getirmek için otoparka inerken karşısına arkadaşlarıyla beraber Tunç çıktı. Melike, Duru'nun kıyafetinin nasıl olduğuna bakarken doğum lekesini gördü.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2024, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER