Ahsen Eroğlu: "İnsan gibi yaşamak istiyorum"

Ahsen Eroğlu peş peşe yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Genç yıldız dün sabah erken saatlerden itibaren sandık görevlisi olarak çalıştı ve oldukça umut doluydu. Ancak Eroğlu, seçim sonuçları açıklandıktan sonra ülkeyi terk etme kararı aldığını "Bana gitme Vakti g

Ahsen Eroğlu:

Ahsen Eroğlu peş peşe yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Genç yıldız dün sabah erken saatlerden itibaren sandık görevlisi olarak çalıştı ve oldukça umut doluydu.

Ancak Eroğlu, seçim sonuçları açıklandıktan sonra ülkeyi terk etme kararı aldığını "Bana gitme Vakti göründü arkadaşlarım yakın zamanda" mesajıyla duyurdu.


Ahsen Eroğlu:


28 yaşındaki Ahsen Eroğlu yaşadıklarını “Sandık başında dürüstçe çalıştım, sağ sol demeden herkese yardım ettim. Etmeye çalıştım değil, ettim. Çünkü ben böyle öğrendim. Kuralların dışına çıkılmasın diye çok çabaladım… Buna rağmen her şey karman çormandı. Sesini yükseltip azarlamaya kalktılar, her iş bilmeyenin tek bildiği bağırmak olduğu için maalesef dayanabileceğim son noktaya gelmiş bulunuyorum.

Söz verdiğim insanlara, iş arkadaşlarıma sözümü yerine getirip kendimi geliştirmek için bir çözüm yolları bulmaya gideceğim. Ne zaman olur bilemem ama insan gibi yaşamak istiyorum. Karşımdaki insanın gözünde ayrımcılık görmek istemiyorum. Neyse bu böyle uzar gider. İçinde sevgi ve dürüstlük olan herkese sarılıyorum… Efendim sevgiler…” ifadeleriyle dile getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BlackVuezsr
BlackVuezsr - 7 ay Önce

inventions of typography

SIRADAKİ HABER