"Aile" dizisinin yemeğine Serenay Sarıkaya'nın güzelliği damga vurdu

“Aile” dizisinin ekibi sezon tatili öncesi Etiler'deki bir restoranda bir araya geldi. Ay Yapım imzalı dizinin yemeğine ilk gelen isimler arasında 'Aslan Soykan' rolüne hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanlığını yapan eşi Başak Dizer vardı. Ünlü karı koca

“Aile” dizisinin ekibi sezon tatili öncesi Etiler'deki bir restoranda bir araya geldi. Ay Yapım imzalı dizinin yemeğine ilk gelen isimler arasında 'Aslan Soykan' rolüne hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanlığını yapan eşi Başak Dizer vardı.Ünlü karı koca şıklıklarıyla göz doldurdu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin psikolog Devin Akın’ı Serenay Sarıkaya siyah mini elbisesi ve güzelliğiyle geceye damgasını vurdu.
Güzel oyuncu kısa bir tatil sonrası Netflix‘te yayınlanacak olan “Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisinde avukat Leyla karakterini canlandıracak.Dizinin Seher Soykan’ı Emel Göksu yemeğe şık siyah bir kıyafetle katıldı. Göksu zarafetiyle kendisine hayran bıraktı.Birinci sezon yemeğinin bir başka dikkat çeken ismi ise Yağmur rolüyle beğeni toplayan Yüsra Geyik’ti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER