Akalın konser gelirini bağışladı

01Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; şarkıcı Demet Akalın, dünya starlarını ağırlayan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde gerçekleşen konser serisi kapsamında dün gece konserinde kelimenin tam anlamıyla şov yaptı.

Akalın konser gelirini bağışladı
01Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; şarkıcı Demet Akalın, dünya starlarını ağırlayan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde gerçekleşen konser serisi kapsamında dün gece konserinde kelimenin tam anlamıyla şov yaptı. Saatler öncesinden açıkhava sahnesine akın eden binlerce binlerce hayranına müzik ziyafeti çeken Demet Akalın, "Bir Demet Show" olarak adlandırdığı konserini izlemeye gelenlerden tam not aldı.

02Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Kariyeri boyunca yaptıklarıyla her zaman gündem değiştiren Demet Akalın, konserinde dünden bugüne hit olmuş şarkılarının yanı sıra sahnede söylemekten hoşlandığı şarkıları de seslendirdi. Her şarkıya özel hazırlanmış şovlar ile uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak bir performans sergileyen Akalın, yine ilklere imza atarak farkını bir kez daha ortaya koydu. Sergilediği şovuyla dünya starlarını aratmayan Demet Akalın, Gülşah Saraçoğlu imzalı kostümleri, dansları ve sürprizleriyle kendine hayran bıraktı.

03Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Akalın’ın Harbiye Açıkhava konseri için özel tasarlanan sahnesinde adeta görsel bir şölen vardı. Sahne dekoru, kostümler ve genel konsept için 100 kişilik bir ekiple çalışan Demet Akalın, hayranlarına tam anlamıyla bir müzik şöleni yaşattı.

04Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Konserin en renkli anlarından biri ise son günlerin gözde ismi Simge’nin yaptığı sürpriz oldu. Demet Akalın’ın çağrısını kırmayarak sahneye çıkan ve çok sevilen “Öpücem” şarkısını söyleyen Simge, sesiyle olduğu kadar yaptığı göbek dansı ile de nefesleri kesti.

05Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Demet Akalın'ın pop müziği için ve kendisi gibi onun arkasından gelen yeni nesil için büyük şans olduğunu söyleyen Simge, ilk günden bugüne kadar kendisine verdiği destek için Akalın’a teşekkür etti. Akalın ise eylül ayında Simge'nin ilk Harbiye Açıkhava konserinin olacağını duyurdu.

06Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Dansçılarının eşlik ettiği Demet Akalın'ın Harbiye Açıkhava konserlerindeki “Bir Demet Show”u izleyenler arasında Ersay Üner, Ebru Destan, Fatih Ürek, Alişan-Buse Varol, Selin Ciğerci, Merve Özbey, Emel Müftüoğlu, Berkay-Özlem Şahin, Gökhan Tepe, Ayla Çelik, Sefa Doğanay, Gülşah Saraçoğlu, Aslı Hünel, Ceyhun Fersoy-Begüm Öner ve kızı Hira gibi birbirinden ünlü isimler vardı.

07Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Her konserinde olduğu gibi Demet Akalın, Harbiye Açıkhava konserlerindeki “Bir Demet Show” için de yine özel bir kulis hazırlatıp gelen tüm konuklarına ikramlar hazırladı.

08Demet Akalın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı - Magazin haberleri

Akalın, Harbiye Açıkhava konserinden kendi adına elde ettiği geliri yine her zaman bağışçısı olduğu Mehmetçik Vakfı’na bağışladığını açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER