Aldatmak dizisinin oyuncusundan kahreden haber geldi! Sevenleri şokta!

Yer aldığı sayısız dizi, film ve reklam projelerinde sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Merve Altınkaya; son olarak ATV'nin ilgi odağı olan yeni dizisi ''Aldatmak'' ile seyircisiyle buluşmuştu.  Güzel oyuncu yoğun çalışma temposunun ardından ağrılarının ağırlaşmasıyla bi.

Aldatmak dizisinin oyuncusundan kahreden haber geldi! Sevenleri şokta!

Yer aldığı sayısız dizi, film ve reklam projelerinde sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Merve Altınkaya; son olarak ATV'nin ilgi odağı olan yeni dizisi ''Aldatmak'' ile seyircisiyle buluşmuştu. 


Aldatmak dizisinin oyuncusundan kahreden haber geldi! Sevenleri şokta!Güzel oyuncu yoğun çalışma temposunun ardından ağrılarının ağırlaşmasıyla bir süredir takip altında olduğu hastanede apar topar ameliyata alındı. 

Altınkaya, geçtiğimiz gün Koç Üniversitesi Hastanesi’nde omurilik tümörü ameliyatı oldu. Aldatmak dizisinin oyuncusundan kahreden haber geldi! Sevenleri şokta! - Resim : 2


Yaklaşık 6 saat süren ameliyatın ardından bir süre hastanede gözetim altında kalacak oyuncunun belinden alınan tümörün iyi huylu olup olmadığı bilgisi henüz alınmadı. 

Merve Altınkaya'nın rol aldığı “49” adlı sinema filmi geçtiğimiz hafta vizyona girmişti.

Sacitaslan.com olarak Merve Altınkaya'ya acil şifalar dileriz...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER