Aleyna Kalaycıoğlu kısa süreli aşkı Cengiz Ünder'i özledi: "Unutamadım seni"

Aleyna Kalaycıoğlu katıldığı bir televizyon yayınında "Cengiz Ünder ile birbirimizi tanıma aşamasındaydık fakat kısa sürdü" açıklamasında bulunmuştu. Bütün bunların ardından Aleyna Kalaycıoğlu'nun, Ünder'i unutamadığı ve barışmak için çabaladığı ortaya çıktı..

Aleyna Kalaycıoğlu kısa süreli aşkı Cengiz Ünder'i özledi:

Aleyna Kalaycıoğlu katıldığı bir televizyon yayınında "Cengiz Ünder ile birbirimizi tanıma aşamasındaydık fakat kısa sürdü" açıklamasında bulunmuştu.Aleyna Kalaycıoğlu kısa süreli aşkı Cengiz Ünder'i özledi:Bütün bunların ardından Aleyna Kalaycıoğlu'nun, Ünder'i unutamadığı ve barışmak için çabaladığı ortaya çıktı.Aleyna Kalaycıoğlu kısa süreli aşkı Cengiz Ünder'i özledi:


Takvim Gazetesi'nin haberine göre
Aleyna Kalaycıoğlu adına açılan fan sayfası geçtiğimiz gün Kalaycıoğlu'nun şarkı söylediği anları paylaşıp, Cengiz Ünder'i de etiketledi. "Unutamadım seni" şarkısını söyleyen Kalaycıoğlu'nun, milli futbolcuyla barışmak istediği ortaya çıktı.Aleyna Kalaycıoğlu kısa süreli aşkı Cengiz Ünder'i özledi:

Haberde yer alan detaya göre fan sayfasını yöneten isim, Kalaycıoğlu'nun çok yakın arkadaşı...

Arkadaşı vasıtasıyla ünlü futbolcuya haber yollayan Kalaycıoğlu barışmaya yakın olduğunu böylece göstermiş oldu.


Aleyna Kalaycıoğlu kısa süreli aşkı Cengiz Ünder'i özledi:


Cengiz Ünder, bir dönem sevgili olduğu Aleyna Kalaycıoğlu'nu görmek için özel jete atlayıp aşkının yanına gelmiş ve 34 bin Euro yani yaklaşık 630 bin TL masraf yaptığı iddia edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER