Ali Karacan ev sahibi Zeynep Dirvana'yı dert sahibi yaptı

Kanlıca’daki Dirvana Yalısı’nda 23 yıldır oturan Ali Karacan, yalının sahibi Zeynep Dirvana'yı canından bezdirdi. Patronlar Dünyası'ndan Meltem Günay'a içini döken Zeynep Dirvana'nın açıklamaları şöyle: “23 yıldır benim Kanlıca’daki evimde oturuyor.

Ali Karacan ev sahibi Zeynep Dirvana'yı dert sahibi yaptı

Kanlıca’daki Dirvana Yalısı’nda 23 yıldır oturan Ali Karacan, yalının sahibi Zeynep Dirvana'yı canından bezdirdi.

Patronlar Dünyası'ndan Meltem Günay'a içini döken Zeynep Dirvana'nın açıklamaları şöyle:

“23 yıldır benim Kanlıca’daki evimde oturuyor. İlk 10 yıllık kontrat yaptık, sonra beş yıl daha uzattık. Bu süre bittiğinde ise bir daha kontrat yapmadı. Bu arada kiraları doğru düzgün ödemedi, icraya verdiğimizde öğrendik ki şirketi iflas etmiş ama yalıda oturmaya devam ediyor. Evden çıkmasını istediğimizde ise sürekli beni oyaladı. ‘Namus sözü veriyorum’, ‘Şeref sözü veriyorum’, ‘Çocuklarım üzerine yemin ederim’ 2020'de teslim edeceğim dedi. İnandım. Namus dedi, şeref dedi. Ama bir türlü çıkmadı.

Ama bana o kadar kötülük yaptı ki. Yazıklar olsun. Tebligatlar eline ulaşamasın diye evin kapı numarasını bile değiştirmiş. Her yerden soruşturma geçiriyormuş. Bakın ben bu adam yüzünden meme kanseri oldum. Yeter artık evimden defolsun gitsin. Para da istemiyorum, böyle terbiyesizlik mi olur?

İçim çok dolu, çok üzüldüm bunların hepsinin sebebi ben ölürsem sebebi Ali Karacan’dır. Ben kendimi aldatılmış kandırılmış dolandırılmış hissediyorum., Para umurumda değil. Bana gelip deseydi ‘Zeynep ablacım, anneciğim 6 ay sonra çıkacağım kirada ödemeyeceğim’ tamam bir sene otur derdim. Dürüst olsaydı ama bana hep alicengiz oyunu yapıyor. Mahkemede neler yaptı. Avukat değiştirdi, doktor raporu verdi, reddi hakim talebinde bulundu. Böyle bir şey yok. İş adamı diye salınmasın bir yerlerde, rastlasam suratıma tüküreceğim. O kadar kızgınım.

Benim o evi bir tütsülemem duvarlarını kazımam lazım. Boğazın en güzel evi eşimle kendi ellerimizle yaptık. Çeyrek asır evimde oturdu. Mahkemelerde sürünmeyeyim iyilikle olsun dedim. Ama maalesef, ‘İyiliğe iyilik her kişinin işidir, kötülüğe iyilik er yiğidin işidir, iyiliğe kötülük şer kişinin işidir’ sözündeki şer kişi o.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER