Ali Uğur Akbaş'tan Erol Köse'ye sert yanıt!

Güzel yıldız Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz hafta sosyal ağ hesabında gözyaşları içinde bir video yayınlamış ve 'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' demişti. Erol Köse'de UçanKuş TV'de yorumculuk yaptığı "Hayatın İçinden" programında Yeşilmen'e sert çıkarak “Timsa.

Ali Uğur Akbaş'tan Erol Köse'ye sert yanıt!

Güzel yıldız Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz hafta sosyal ağ hesabında gözyaşları içinde bir video yayınlamış ve 'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' demişti.

Erol Köse'de UçanKuş TV'de yorumculuk yaptığı "Hayatın İçinden" programında Yeşilmen'e sert çıkarak “Timsah gözyaşları mikropsuz kalır” yorumunda bulunmuş, “Yeliz bunu hep yapıyor. Ajitasyon yapıp takipçi bulmak ve o takipçilerle de reklam anlaşmaları gerçekleştirmek için uydurulmuş devamlılık bunlar. Bu ülke ağlayan kadınlara hemen inanıyor sanıyorlar lakin kimsenin kandığı da yok. Bunların tümü bir proje seni tanıyoruz! Kusura bakma ama yemedik bu filmi. Yeliz Yeşilmen'in gidişatı vaziyet değildi. Severdik kendisini onu VJ'lik yıllarından biliyoruz lakin yanlışların içine düşeceği bir dönemde aldı onu sevgilisi yapmadı namusu yaptı.” ifadelerini kullanmıştı.

Programda Ali Uğur Akbaş'ın eski eşinin açıklamalarına yer verilirken; şu lahza Ali Uğur Akbaş evli olan Yeliz Yeşilmen'in yıllar önceki birliktelikleri ve ilk evliliği de programa konu edilmişti. 

Köse, Ali Uğur Akbaş ile ilgili "Ben adama şaşırıyorum. Adam orada La Fontaine'den masallardaki pilli bebek gibi. Zannedersin Gora filmindeki android." yorumunu yapmıştı.

Ali Uğur Akbaş bu gelişmeler üstüne sosyal ağ hesabından Erol Köse'ye sert çıkarak şu ifadeleri kullandı:

"Erol Köse denen zat; git kendine başka meslek ara. Şimdiye dek sustum. Şunu iyi bil; Yeliz Hanım katiyen benim yuvamı yıkmamıştır. Ben Gülbin'le uyuşamamam neticesinde Gülbin'i terk ettim. Gülbin'i terk ettikten bir sene sonra Yeliz ile tanıştım. Yeliz'in hiç bir dahli yoktur. Yuvayı yıkan benim. Bundan da hiç pişman değilim. Bilakis memnunum.

Bu programları yapıp benim ailemi rencide ediyorsun. Aklını başına al! Bu dünya küçük. Hiç beklemediğin yerlerde yüz yüze gelebiliriz. Bunu unutma, erkekçe..."

Köse'de bu direktifler üzerine "Bu kuru sıkı palavralara karnımız tok. Biz tehditlere boyun eğseydik bugün Erol Köse'liğimiz kalmazdı. Yel kayadan toz alır." yanıtını vererek tahditvari bir dil kullandığını ifade ettiği Ali Uğur Akbaş'ın bu mesajı hakkında hukuk yoluna gideceğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER