Ali Uğur Akbaş'tan Erol Köse'ye sert yanıt!

Hoş yıldız Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabında gözyaşları içinde bir video yayınlamış ve 'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' demişti. Erol Köse'de UçanKuş TV'de yorumculuk yaptığı "Hayatın İçinden" programında Yeşilmen'e sert çıkarak “Timsa.

Ali Uğur Akbaş'tan Erol Köse'ye sert yanıt!

Hoş yıldız Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabında gözyaşları içinde bir video yayınlamış ve 'Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum' demişti.

Erol Köse'de UçanKuş TV'de yorumculuk yaptığı "Hayatın İçinden" programında Yeşilmen'e sert çıkarak “Timsah gözyaşları mikropsuz kalır” yorumunda bulunmuş, “Yeliz bunu hep yapıyor. Ajitasyon yapıp takipçi bulmak ve o takipçilerle de reklam anlaşmaları yapmak için uydurulmuş program metni bunlar. Bu ülke dertli kadınlara anında inanıyor sanıyorlar fakat kimsenin kandığı da yok. Bunların hepsi bir proje seni tanıyoruz! Kusura bakma lakin yemedik bu filmi. Yeliz Yeşilmen'in gidişatı vaziyet değildi. Severdik kendisini onu VJ'lik yıllarından biliyoruz ama yanlışların içine düşeceği bir dönemde aldı onu sevgilisi yapmadı namusu yaptı.” ifadelerini kullanmıştı.

Programda Ali Uğur Akbaş'ın eski eşinin açıklamalarına yer verilirken; şu lahza Ali Uğur Akbaş evli olan Yeliz Yeşilmen'in yıllar önceki birliktelikleri ve ilk evliliği de programa konu edilmişti. 

Köse, Ali Uğur Akbaş ile ilgili "Ben adama şaşırıyorum. Adam orada La Fontaine'den masallardaki pilli bebek gibi. Zannedersin Gora filmindeki android." yorumunu yapmıştı.

Ali Uğur Akbaş bu gelişmeler üzerine sosyal ağ hesabından Erol Köse'ye sert çıkarak şu ifadeleri kullandı:

"Erol Köse denen zat; git kendine diğer iş ara. Şimdiye dek sustum. Şunu iyi bil; Yeliz Hanım asla benim yuvamı yıkmamıştır. Ben Gülbin'le uyuşamamam neticesinde Gülbin'i terk ettim. Gülbin'i terk ettikten bir yıl daha sonra Yeliz ile tanıştım. Yeliz'in hiç bir dahli yoktur. Yuvayı yıkan benim. Bundan da hiç pişman değilim. Bilakis memnunum.

Bu programları yapıp benim ailemi rencide ediyorsun. Aklını başına al! Bu dünya minik. Hiç beklemediğin yerlerde yüz yüze gelebiliriz. Bunu unutma, erkekçe..."

Köse'de bu talimatlar üzerine "Bu kuru sıkı palavralara karnımız tok. Biz tehditlere boyun eğseydik bugün Erol Köse'liğimiz kalmazdı. Esinti kayadan toz alır." yanıtını vererek tahditvari bir dil kullandığını ifade ettiği Ali Uğur Akbaş'ın bu mesajı hakkında hukuk yoluna gideceğini açıklama etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER