"Aman Emina duymasın!"

01Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; müzik hayatındaki 25.

01Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; müzik hayatındaki 25. yılını kutlayan pop müziğin başarılı ismi Mustafa Sandal, önceki akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle bir araya geldi.

02Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

"BU ŞARKILAR HEP AŞKLA YAZILDI"

Sahneden dinleyenlerine seslenen Sandal, "Yıllar sonra hepinizle burada, Harbiye'de tekrar bir araya gelmek çok güzel bir duygu. Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Bu akşam çok samimi ve içten bir akşam olsun istiyorum. Kendinizi bana bırakın, bugün bizi burada buluşturan şey aşk. Bu şarkılar hep aşkla yazıldı" diyerek 'Aya Benzer' şarkısıyla seyircisini selamladı.

03Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

"YILLARCA BUNUN HAYALİNİ KURDUM"

İki Tas Çorba şarkısını seslendirdiği an sahneye bir tas çorba servis edildi. Sandal, "Yıllarca bunun hayalini kurdum. Bu şarkıyı seslendirdiğim zaman hep rüya gibi bir kız gelsin sahnede bana çorba versin diye düşünüyordum. Bugüne kısmetmiş" diye konuştu.

04Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

90'lardaki şarkıların yerinin bir başka olduğunu dile getiren Sandal, "İnsanlar ne zaman kaliteli müzik dinlemek isteseler 90'lardaki parçalara ihtiyaç duyuyorlar. Şimdiki şarkılar şarkıcık; bir süre sonra unutuluyor, tık diye iniyor" diye konuştu.

05Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

"HER ŞEY YALAN, ŞARKI GERÇEK"

Özel tasarım ceketiyle sahneye çıkan popçu, bir süre sonra ceketini çıkartıp, "Her şey yalan, şarkı gerçek" yazan baskılı tişörtüyle şarkılarını seslendirdi. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konsere, gelenler arasında sanat camiasından ünlü isimler de vardı.

06Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

Tuba Ünsal, Nur Fettahoğlu, Çiğdem Batur, Nihan Akın, Reyhan Karaca, Hakan-Derya Balta, Hakan Sabancı, Sandal'ı yalnız bırakmayanlar arasındaydı.

07Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

"MUHTEŞEM BİR İLİŞKİMİZ VARDI"

Dinleyenler arasında yer alan eski sevgilisi Tuba Ünsal'a sahneden seslenip, "Giriş, gelişme ve sonuç olarak muhteşem bir ilişkimiz vardı. Hatta o dönem yazmış olduğum, 'Tek Geçerim' şarkısı giriş, 'Pazara Kadar' şarkısı gelişme 'Kopmam Lazım' parçası ise ikimiz için de muhteşem bir gol oldu" diyerek herkesi güldürdü.

08Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

"AMAN EMINA DUYMASIN!"

Yaşanan diyalogta bir seyircinin "Aman Emina Hanım duymasın!" sözlerine yanıt veren Sandal, "Arkadaşlar o iş bitti artık, yapacak bir şey yok" dedi.

09Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

Yaklaşık üç saat kaldığı sahnede birbirinden hit ve duygusal şarkılarını seyircisiyle birlikte söyleyen Sandal, hayranlarını 90'lı yıllarda çıkartmış olduğu efsane parçalarından biri olan 'Aya Benzer' ile selamladı.

10Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

Sonrasında eskiden günümüze kadar olan bütün sevilen parçalarını seslendiren Mustafa Sandal'a gecenin ikinci bölümünde ise, genç şarkıcı Zeynep Bastık eşlik etti.

11Mustafa Sandal: Tuba Ünsal ile muhteşem bir ilişkimiz vardı - Magazin haberleri 2019

Gecenin sonunda hayranlarının yoğun isteği üzerine Sandal, iki kez bis yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER