Amazon FBM ve Comfyship: E-ticaret Lojistiği Nasıl Yönetilir?

E-ticaret dünyasında Amazon FBM ve Comfyship ile lojistik yönetimi artık çok daha kolay! İşlerini akıllıca yönetenlerin tercihi olan bu hizmetlerle başarıya ulaşmanın sırrını keşfet. Hayalinizdeki işi kurun ve büyütün!

Amazon FBM ve Comfyship: E-ticaret Lojistiği Nasıl Yönetilir?

E-ticaret dünyasında başarılı olmak, sadece ürünlerinizi satmakla değil, aynı zamanda lojistik süreçleri etkin bir şekilde yönetmekle de mümkündür. Amazon, satıcılarına bu konuda yardımcı olmak için Amazon FBM (Fulfillment by Merchant) hizmetini sunmaktadır. Bu hizmet, satıcıların ürünleri depolayıp, paketleyip ve göndermelerine olanak tanır.

Amazon FBM Nedir?

Amazon FBM, satıcıların kendi depolarında ürünlerini saklayıp, sipariş geldiğinde paketleyip müşterilere gönderdikleri bir hizmet modelidir. Bu sayede, satıcılar lojistik süreçleri kontrol altında tutarak müşteri memnuniyetini artırabilirler.

Amazon FBM Avantajları

  • Tam Kontrol: Satıcılar, depolama, paketleme ve kargolama süreçlerini tamamen kontrol ederek özelleştirebilirler.
  • Maliyet Yönetimi: Lojistik maliyetleri optimize ederek kar marjını artırma imkanı sunar.
  • Esneklik: İş süreçlerini ihtiyaçlara göre esnek şekilde düzenleme olanağı sağlar.
  • Doğrudan Müşteri İlişkileri: Müşteri hizmetleri ve iade süreçlerini doğrudan yönetme imkanı sunar.

Comfyship Fulfillment Hizmetleri

E-ticarette lojistik süreçlerin karmaşıklığına karşı çözüm sunan Comfyship, depolama ve kargolama hizmetleriyle satıcıların işlerini kolaylaştırmaktadır. Ürünler, son teknolojiyle donatılmış depolarda güvenle saklanır ve hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılır.

Comfyship Hizmetleri Detayları

  • Depolama: Ürünler, en uygun koşullarda stoklanarak güvenli bir şekilde korunur.
  • Paketleme: Profesyonelce paketlenen ürünler, müşteri memnuniyetini artırmak için özenle hazırlanır.
  • Kargolama: Hızlı ve güvenilir kargo hizmeti ile müşterilere zamanında ulaştırma sağlanır.

Lojistik ve Müşteri Memnuniyeti

Amazon, eBay, Shopify gibi platformlarda satış yaparken lojistik süreçleri etkin bir şekilde yönetmek büyük önem taşır. Comfyship, satıcıların bu zorluğu aşmalarına yardımcı olur ve müşteri memnuniyetini artırır.

Sonuç


Sonuç

Amazon FBM ve Comfyship gibi hizmetler, e-ticarette lojistik süreçleri kolaylaştırarak satıcıların işlerini büyütmelerine olanak tanır. Doğru stratejilerle lojistik süreçleri etkin bir şekilde yöneten satıcılar, müşteri memnuniyetini artırarak başarılı bir e-ticaret iş modeli oluşturabilirler.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2024, 12:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Lj
Lj - 2 hafta Önce

https://www.google.com/url?q=https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/ilk-albumuyle-liste-basi-13053823&sa=U&ved=2ahUKEwjP0N6VmpGHAxXSSfEDHYOzAtYQFnoECAQQAg&usg=AOvVaw1KJAW_B-qJO9lkojJcb3xk

Lj
Lj @Lj - 2 hafta Önce

SOSYAL AĞ hesaplarından yayın yapmak için hazırlanan ve oluşturacağı çekimler için kıyafet bakan Ebru Yaşar önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

SOSYAL AĞ hesaplarından yayın yapmak için hazırlanan ve oluşturacağı çekimler için kıyafet bakan Ebru Yaşar önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Klip çekeceğini ve bu yüzden giysi baktığını söyleyen Ebru Yaşar 14 sene önce seslendirdiği şarkısına değindi.
‘Ateşten Gömlek’ şarkısının yıllar sonra bitmiş gündem olması ve Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya'ya da bu şarkıyı göndermesi hakkında sorulan sorulara cevap veren Ebru Yaşar, “Cem Yılmaz ateşten gömleği giymiş, daha ne diyeyim. İkisi de çok tatlı fazla yakışıyorlar, umarım mutlu olurlar, bana bir şey seslenmek düşmez, şarkının 14 yıl sonra her tarafta viral olması bana pandemi bonusu oldu’ dedi.
Ebru Yaşar'dan akustik sürpriz
Ebru Yaşar'dan akustik sürpriz

Manşet Haberler 25 Ağustos 2020 - 22:31
İlk olarak ‘Yalan’ şarkısını hayranlarıyla buluşturan sanatçı, “Yalan’ı 21 sene sonra akustik olarak seslendirdim.


İlk olarak ‘Yalan’ şarkısını hayranlarıyla buluşturan sanatçı, “Yalan’ı 21 sene sonra akustik olarak seslendirdim. Umarım bu yorumu da en az ilki kadar seversiniz” dedi.

Yaşar’a kısa sürede beğeni ve övgü mesajları yağdı.

Etiketler
Ebru Yaşar’dan yeni akustik sürpriz
Ebru Yaşar’dan yeni akustik sürpriz

Hayattan 25 Ağustos 2020 - 11:34
Şarkıcı Ebru Yaşar, 'Yalan' şarkısını YouTube kanalında seslendirdi.

Şarkıcı Ebru Yaşar, 'Yalan' şarkısını YouTube kanalında seslendirdi. Yaşar, duygularını "Yalan'ı 21 sene sonra akustik olarak seslendirdim. Umarım bu yorumu da en az ilki kadar seversiniz" sözleriyle dile getirdi
Ebru Yaşar, yoğun istek üzerine klasikleşmiş şarkılarının akustik versiyonlarını sevenleri için YouTube kanalında yeniden yorumladı. Yaşar, geçmişte dinlenme rekorları kıran ‘Yalan’ şarkısını seslendirdi.
Söz ve müziği Ufuk Şenpire ait olan ‘Yalan’ şarkısını hayranlarıyla buluşturan Ebru Yaşar, “Bana daha dün gibi gelen, 1999 yılında ‘Seni Anan Benim İçin Doğurmuş’ albümümde yer alan ‘Yalan’ı 21 sene sonra akustik olarak seslendirdim. Umarım bu yorumu da en az ilki kadar seversiniz” dedi.


İLGİLİ HABEREbru Yaşar, 'Cem Yılmaz ateşten gömlek giymiş

Amazon
Amazon @Lj - 2 hafta Önce

görüntülerin hatırlatıldığı Ebru Yaşar, “Çok güzel yaa. Aerobik yapıyor. Şpagat (İki bacağı açma) açıyor. Ben o şpagatı ‘Yeşillenirim’ klibinde açmıştım. Onu yapabilmek için 4-5 ay egzersiz dersleri çalışmıştım. Bayıldım, şahaneydi. Sokak şarkıcıları söylüyor orada. Biz zaten onlar söylesinler diye yapıyoruz şarkılarımızı” dedi.

amazon elite
amazon elite @Lj - 2 hafta Önce

Pop dönüş
Güncelleme Tarihi: Ağustos 04, 2017 10:02

Pop dönüş
Oluşturulma Tarihi: Şubat 05, 2015 11:251dk okuma
Yaşar İpek, 90’lı yıllara damga vuran pop hit’leriyle müzik dünyasına dönüyor.
Haberin Devamı
Play Video

Albümünde Ercan Saatçi, İlhan Şeşen ve Altan Çetin gibi önemli isimlerle çalışan İpek, geçtiğimiz günlerde de imaj fotoğrafları için Lara Sayılgan’a poz verdi.


Haberle ilgili daha fazlası:
‘Sus’kunluk 24 Yıl Sonra Bitti!Yaşar İpek’in, hayranlarına müjdeli bir haberimiz var.Albüm kayıtları için uzun süredir stüdyoda olan sanatçının, yeni albümü “SUS” önümüzdeki hafta raflarda yerini alıyor. İpek, sözlerini Ercan Saatçi’nin yazdığı, 1991 senesinde İzel ve Ufuk Yıldırım’ın seslendirdiği Sus adlı şarkıyı 24 yıl aradan sonra yepyeni bir soundla yeniden yorumladı.Yayınlandığı dönemde çok beğenilen “Sus” isimli şarkıyı Yaşar İpek, yeni düzenlemesinde Türk pop müziğinde duygusal şarkıların yıldız yorumcusu Aslı Güngör’le düet yaptı.Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yaşar İpek’in yeni albümünde 90’ların dillerden düşmeyen parçaları yer alıyor.C1 MEDYA YAPIM ve MARKA işbirliği ile dağıtılacaktır.

Yaşar İpek Röportajı!
30 Nisan 2015 Röportaj 368 Görüntüleme

Geçtiğimiz aylarda 90’lı yıllara ait sevilen pop şarkılarını yeniden yorumladığı “Sus” isimli yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Yaşar İpek, albümünü ve yeni projelerini yazarımız Mine Ayman’a anlattı: “Yorumcu bir kimliğim var ve bunu bu albümde daha belirgin olarak ortaya koydum…”

“Sus” adlı yeni albümünün hazırlık aşaması ne kadar sürdü ve bu projede kimlerle çalıştın?

6 aylık bir çalışma sonucunda albümüm müzik marketlerdeki yerini aldı. Aranjelerde Caner Tepecik ve Erdem Kınay ile çalıştım. Mix’lerde ise Barış Büyük, Emre Kral ve Özgür Yurtoğlu ile çalıştım.

Doksanlı yılların hit şarkılarını yorumladığın bu albümü yapmaya nasıl karar verdin?

Bu bir ekip çalışması ve bu projeye ekibimle birlikte karar verdik. Şarkıları seçerken çok zorlandık, 90’lar müziğe damgasını vurmuş gerçekten.

Eskiden arabesk ve fantezi müzik şarkıları söylerken, artık pop müzik şarkıları söylüyorsun, bu geçişi yaparken eleştirilmekten ve eski kitleni kaybetmekten hiç korktun mu? Yeni tarzınla ilgili tepkiler nasıl?

Birbirinden özel insanlar tarafından bestelenmiş ve yorumlanmış eserlere yıllar sonra kendi yorumumu kattım, tüm şarkıların önceki yorumlarındaki farklı duyguları çok iyi hissettim. Ben zaten geçmişte yaptığım tüm albümlerde pop eserlere her zaman yer verdim. Fikret Kızılok, Yıldız Tilbe, Altan Çetin ve Gökhan Tepe şarkılarını yorumladım ama sanırım bu albümde bir şeyler yerine oturdu. Yorumcu bir kimliğim var ve bunu bu albümde daha belirgin olarak ortaya koydum. Benim gerçek dinleyicim zaten bunların farkındaydı, bu yüzden değiştirdiğim bir şey yok, müzik hayatımda sesim beni nasıl yönlendirirse onu yapıyorum.

“Sus” adlı şarkının klip hikayesini anlatır mısın?

“Sus” klibi Belçika Brugge’da çekildi, burası tarihi çok eskilere dayanan çok özel bir şehir. Çekimler sırasında bir masal gibiydi her şey, bunu seyirciye de hissettirebildik. Hala bu klibimin etkisindeyim.

Bundan sonra hangi şarkın kliplenecek? Albümde hangi şarkılar öne çıkıyor?

Yeni klip “Alışamadım” adlı şarkıma çekilecek ve bu klip de sürprizlerle dolu olacak. Önümüzdeki günlerde yeni klibim müzik kanallarındaki yerini alacak.

Son dönemde yapılan albümleri nasıl buluyorsun?

Son dönemde yapılan albümlerin birçoğunu çok fabrikasyon buluyorum, çok iyi projeler de var ama çok az.

Konserlerin ne zaman başlayacak ve gece programı yapmayı düşünüyor musun? Yakın zamanda, albüm dışında başka bir projen olacak mı?

Konserlerim yaz aylarında başlayacak, gece bar çalışmalarım ise zaten devam ediyor. Kısmetse yakın zamanda başka sürpriz projelerim de olacak, güzel şeyler yapmaya çalışıyorum.

Röportaj: Mine Ayman

Lj
Lj - 2 hafta Önce

https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/16-yil-once-alisamadim-simdi-alistim-ben-alistim-20341889

Aşk ozem
Aşk ozem @Lj - 2 hafta Önce

Vikipedi

Ara
Özledim (Murat Boz şarkısı)
Dil
İzle
Değiştir
"Özledim", Türk pop şarkıcısı Murat Boz'un ikinci stüdyo albümü Şans'ın kliplendirilmiş şarkılarından biri. Fettah Can tarafından yazılıp bestelenmiştir. Albümün yayımlanması ile ilk kez dinlenilmiştir. Klibi albümünün ikinci klibidir. Murad Küçük tarafından yönetilmiştir ve 16 Nisan 2009'da yayımlanmıştır. Şarkı, Türkiye resmi listelerinin 3 numarasına kadar yükselmiştir. Bazı eleştirmenlere göre albümünün en iyi şarkısıdır.
"Özledim"
Şans albümünden Murat Boz şarkısı
Yayımlanma
25 Şubat 2009
Tarz
Pop
Süre
4:25
Şirket
DSM
Yazar
Fettah Can
Besteci
Fettah Can
Yapımcı
Ahmet Çelenk
Arka plan ve kompozisyon
değiştir
"Özledim", Fettah Can tarafından yazılıp bestelenen bir şarkıdır. Düzenlemesi Sinan Ceceli tarafından yapılmıştır. Albümün yayımlanması ile ilk kez dinlenilmiştir. Müziği pop ritimleri içerir, düşük tempolu bir şarkıdır. Nakarat kısmı "Ben özledim galiba seni. Bu yüzden bu kadar sitemlerim. Sen üzülme, acıdan bu sözlerim. Karşımda görsem dolar gözlerim." sözlerinden oluşur.
Eleştiriler
değiştir
Radyocu Michael Kuyucu şarkı için "Albümün ilk slow şarkısı "Özledim", albümün en sıkı şarkısı, aynı zamanda son yıllarda üretilen en güzel slowlardan biri. Düzenlemeyi yapan Sinan Ceceli’ye de, şarkıyı yazan Fettah Can’a da tebrikler. Şanın arkasından akıp giden yaylılar, sert ama yumuşak ritim ve adam gibi bir melodi. Tabii ki bunda Murat Boz'un başarılı yorumunu da unutmamak gerekiyor." yorumunu, müzik sitesi Gerçek Pop "Belli bir seviyeyi aşan şarkılardan ilki, albümün de en iyi parçası, 90'lar popunu hatırlatan "Özledim". Hani bu şarkıyı pazarlasınlar, albüm satsın hiç şikayet etmem. Fettah Can çalışması beklemediğiniz kadar etkileyici yazılmış ve söylenmiş. Aşkın Nur Yengi albümlerini hatırlatan girişteki kemanlardan hislenmemek elde değil." yorumunu yaptı.[1][2]
Video klibi
değiştir
null
"Özledim" klibi Murad Küçük tarafından yönetildi.
Şarkının klibi Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi ve 16 Nisan 2009'da yayımlandı.[3] Klibin YouTube'daki resmi MÜYAP kanalındaki izlenme rakamı ise iki yılda on bir milyonu geçti.[4]
Listeler
değiştir
Liste (2009) Tepe
noktası
Türkçe Top 20 Listesi[5] 3
Gurcell Club Mix
değiştir
"Özledim (Gurcell Club Mix)"
Dance Mix albümünden Murat Boz şarkısı
Yayımlanma
14 Ağustos 2012
Kaydedilme
2008
Tarz
Pop, dans
Süre
4:54
Şirket
DSM
Yazar
Fettah Can
"Özledim (Gurcell Club Mix)", Murat Boz'un ilk remix albümü Dance Mix'in kliplendirilmiş şarkılardan biri. Remix yapımcısı Gürsel Çelik'tir. Klibi albümünün ilk klibidir. Nihat Odabaşı tarafından çekilerek 17 Eylül 2012'de yayımlandı.[6][7]
Kaynakça
değiştir
^ Michael Kuyucu (24 Mart 2009). "MURAT BOZ - Şans (D.S.M. - 2009)". michaelshow.com. 26 Aralık 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ekim 2012.
^ "Şansla Olmuyor Bu İşler". gercekpop.com. 17 Aralık 2009. 26 Aralık 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ekim 2012.
^ "Murat Boz Basın Bülteni Konu: 'ÖZLEDİM' Klip Çalışması Basın Bülteni" (DOC). muratboz.com. 16 Nisan 2009. Erişim tarihi: 20 Ekim 2012.[ölü/kırık bağlantı]
^ "Özledim (Murat Boz)". MÜYAP. 7 Ocak 2010. 5 Mart 2013 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ekim 2012.
^ "21. Hafta (2009)". Gerçek Pop. 2 Aralık 2009. 10 Şubat 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ekim 2012.
^ "Yazın enerjisi Murat Boz remixleri ile yükselecek". magazinci.com. 29 Ağustos 2012. 10 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 20 Ekim 2012.
^ "Özledim - Gurcell Club Mix (Murat Boz)". MÜYAP. 17 Eylül 2012. 24 Eylül 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Eylül 2012.
Dış bağlantılar
değiştir
TTNET Müzik'te Özledim ve Özledim (Gurcell Club Mix)
YouTube'da Özledim8 Temmuz 2019 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. ve Özledim (Gurcell Club Mix) 2 Kasım 2020 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.
Son düzenleme 19 Haziran 2024, 08.39 tarihinde yapıldı
Vikipedi
Aksi belirtilmedikçe içeriğin kullanımı CC BY-SA 4.0 lisansı kapsamında uygundur.
Gizlilik politikası Kullanım Şartları Masaüstü
YAZIN ENERJİSİ MURAT BOZ REMİXLERİ İLE YÜKSELECEK!
29 Ağustos 2012 Çarşamba | 18:29
YAZIN ENERJİSİ MURAT BOZ REMİXLERİ İLE YÜKSELECEK!
Murat Boz’un daha önce seslendirdiği şarkıların remixlerinden oluşan Dance Mıx isimli yeni albümü müzikseverlerle buluştu.

Son dönemdeki en sevilen Murat Boz şarkıları Gürsel Çelik, Ozan Çolakoğlu, Erdem Kınay, Kıvanç K., Ozan Doğulu, Uğur Kirik, Cihat Uğurel gibi Türkiye’nin en önemli dj. ve aranjörleri tarafından hazırlanan remix versiyonları ile yeniden hayat buldu.

Özledim, Hayat Öpücüğü, Aşkın Suçu Yok, Geri Dönüş Olsa, Kalamam Arkadaş, Yazmışsa Bozmak Olmaz şarkılarının farklı versiyonlarından oluşan 9 tracklik albümün tüm masteringi Tarık Ceran tarafından yapıldı. Albümün ilk klibi önümüzdeki günlerde “Özledim ( Gurcell Club Mıx)” şarkısına Nihat Odabaşı tarafından çekilecek.

ETİKETLER
Şansla Olmuyor Bu İşler0
editör Aralık 17, 2009 GerçekPop Yazıları
muratbozsans

Murat Boz hakkında sızlanmayı kesmek istiyorum. Kendisi iyi bir potansiyel taşıdığı için (çok güzel bir ses, orijinal şarkılar, dansa ilgi vs.) epey bir umut bağladık ama hep onlarla değerlendirince hayal kırıklığı yaşıyoruz. Şimdi kendi oluşturduğu yeni standartları içinde değerlendirmek lazım.
Geçen yaz ?Uçurum?la ilgili düşüncelerimi belirtmiştim, ticarilikten yıkılan bir şarkıydı kendisi. Yeni şarkıcılar bunu yapar, ilk albümden sonra sadece aynı satışı koruma derdinde olurlar. Nil bile bunu yaptıysa, Murat?ın hayli hayli hakkı vardı. Fakat ?bir single, bir albüm? rutiniyle ilerleyen şarkıcının bunları aşmış olması gerekirdi şimdiye kadar. Yeni albümü ?Şans? satma derdine o kadar çok batmış ki ?Uçurum? çalışmanın en iyi 3-4 şarkısı arasında rahatlıkla yer alıyor.
Albümde iki şarkı yazarının borusu ötmüş: Soner Sarıkabadayı ve Ersay Üner. İlkini ?Uçurum? ve ?Kasaba? gibi Serdar Ortaç olma heveslisi parçalardan, ikincisini ise Demet Akalın?ın envai çeşit hitinden hatırlayabilirsiniz. İşin kötüsü Akalın bütün güzel parçaları kendine saklatıyor olsa gerek, fazla gürültülü şarkısı ?Para Yok? Üner?in albümdeki tek kayda değer işi. Mustafa Ceceli?nin dans ettiren düzenlemesi ve Murat?ın klipteki kendine güvenli tavrı haricinde de çok uzun süre hatırlanması gereken bir şey içermiyor.
MuratBoz7
Üner?in diğer şarkısı ?İstanbul Eğlencesi? her saniyesi ve her kelimesiyle İsmail-YK albümünden fırlamış gibi. Başka kim ?DJ çok iyi, süper müzik çalıyor? der ki? Albümün daha ikinci parçasında yaşattığı bu şoku telafi edecek çok az şarkı var. Açılıştaki ?İki Medeni İnsan? bunu beceremese de ?beni sevemedin ya, şu bedenimi saramadın ya? kısmıyla çoğu diğer şarkıdan daha iyi. Boz?un kendi yazdığı parçalar ise ya silik ya da rahatsız edici. ?Görmemişim Duymamışım? ve ?Hatun Yıkılır? boş yere en sona atılmamışlar. ?Gümbür Gümbür? ise vokal olarak beslendiği Tarkan?dan (iyi bir şey) şarkı yazımında da etkilendiğini gösteriyor (kötü bir şey). Tamamen alakasız bir yerde giren ?gel de yar beni güldür? dizesi “yar”a gerek bırakmıyor.
Belli bir seviyeyi aşan şarkılardan ilki, albümün de en iyi parçası, 90?lar popunu hatırlatan ?Özledim?. Hani bu şarkıyı pazarlasınlar, albüm satsın hiç şikayet etmem. Fettah Can çalışması beklemediğiniz kadar etkileyici yazılmış ve söylenmiş. Aşkın Nur Yengi albümlerini hatırlatan girişteki kemanlardan hislenmemek elde değil. Sarıkabadayı?nın hem yazıp hem de albümdeki iki versiyonundan birinde vokaline eşlik ettiği ?Sallana Sallana? da sevilebilirlik sıralamasında ?Özledim?in hemen peşine geliyor. Özellikle düet versiyonunda garip bir orijinallik var. İki erkeğin böyle bir şarkıyı beraber söylemesi çok sık yapılan bir şey değil. Rafet El Roman ve Yusuf Güney?e teşekkür etmek lazım belki bunun için.
Son üç şarkı ise geçen yaz çıkan Uçurum maxi-single?ındaki şarkılar. Uçurum?un girişinde video klip versiyonundan farklı olarak ufak tefek eklemeler var, sonuç çekici olmuş. Zamanında yüzüne bakmadığım şarkının şimdi ?kötünün iyisi? oluşu albüm için bir övgü olamıyor elbette. Murat böyle işlerle devam edecekse kalıcı olmak için gerçekten ?şans?a ihtiyacı var. Bakın bu son cümle ne kadar sıradan bir kelime oyunuysa albüm de o kadar sıradan işte. Çuvaldızı da batırdık kendimize.
Not: 2 / 5

albüm eleştirilerieditörmurat boz

Ilg
Ilg @Lj - 2 hafta Önce

Ebru Yaşar:
Ebru Yaşar: "Gördüğüm ilgiden memnunum"

Manşet Haberler 28 Ağustos 2020 - 10:49
Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre 21 yıl önce albümünde okuduğu 'Yalan' isimli şarkısını, geçtiğimiz günlerde akustik olarak seslendiren Yaşar, keyifli halleri ile dikkat çekti. YouTube'da büyük bir izlenme oranına ulaşan Ebru Yaşar, "Gördüğüm ilgiden memnunum, ço.


Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre 21 yıl önce albümünde okuduğu 'Yalan' isimli şarkısını, geçtiğimiz günlerde akustik olarak seslendiren Yaşar, keyifli halleri ile dikkat çekti.

YouTube'da büyük bir izlenme oranına ulaşan Ebru Yaşar, "Gördüğüm ilgiden memnunum, çok beğenildi" dedi.
Ebru Yaşar gördüğü ilgiden memnun
Ebru Yaşar gördüğü ilgiden memnun

Hayattan 27 Ağustos 2020 - 15:47
'Yalan' isimli şarkısını, geçtiğimiz günlerde akustik olarak çıkartan Ebru Yaşar, "Gördüğüm ilgiden memnunum, çok beğenildi" dedi.

'Yalan' isimli şarkısını, geçtiğimiz günlerde akustik olarak çıkartan Ebru Yaşar, "Gördüğüm ilgiden memnunum, çok beğenildi" dedi.
Habertürk’ün haberine göre; sanatçı Ebru Yaşar, önceki akşam Bebek’teki bir otelde görüntülendi.

21 yıl önce albümünde okuduğu ‘Yalan’ isimli şarkısını, geçtiğimiz günlerde akustik olarak çıkartan Yaşar, keyifli halleri ile dikkat çekti.

YouTube’da büyük bir izlenme oranına ulaşan Ebru Yaşar, “Gördüğüm ilgiden memnunum, çok beğenildi” dedi.

Son güncelleme: 13:50 - 27.08.2020

Jdl
Jdl @Lj - 2 hafta Önce

Son dönemde ve ‘Ateşten Gömlek' şarkıları ile dinlenme rekorları kıran Ebru Yaşar'ın geçmişten günümüze tüm hit şarkılarını seslendirdiği konser, 10 saatte 100 bin birey göre izlendi.

Lj
Lj - 2 hafta Önce

https://www.google.com/url?q=https://www.hurriyet.com.tr/gundem/grup-surpriz-geldi-39170676&sa=U&ved=2ahUKEwiI1uHDjpKHAxUDSfEDHTp0A60QFnoECAgQAg&usg=AOvVaw0v7SwIwdWvSR0uBUbeaUiM

Lj
Lj - 2 hafta Önce

https://www.hurriyet.com.tr/ege/surpriz-e-hazirlik-39173141

Lj
Lj - 2 hafta Önce

Müzik kariyerine 15 yılda beş albüm sığdıran ve her albümüyle birbirinden özel şarkılara imza atan Gökhan Tepe altıncı albümü “AŞK SAHNEDE” ile müzikseverlerle buluşuyor... 17 Mayıs’ta Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak olan albüm, 7 yeni şarkı ve geçtiğimiz yıl yayınladığımız “Birkaç Beden Önce” single çalışmasındaki versiyonlarla beraber 10 şarkıdan oluşuyor. Geçtiğimiz günlerde çıkış şarkısı Kırmızı Halı’yı dinleyicilerle paylaşan Gökhan Tepe, albüm çıkmadan listelerin üst sıralarındaki yerini aldı. Sanatçı albümün ilk klibini Kırmızı Halı’ya çekti. Albümde iki şarkının söz ve bestesine imza atan ve Şebnem Sungur’un 3 sözünü besteleyen Gökhan Tepe, Serdar ve Zafer Aslan kardeşlerin 3 şarkısına da yer verdi.Erhan Bayrak ve Barış Özesener aranjörlüğünde tamamlanan albümün mastering çalışması Almanya’da gerçekleştirildi.
Gökhan Keser’den Herkese İmzalı Albüm...!BUL BENİ.Sesi, yakışıklılığı, beyefendi duruşu ve güleryüzü ile adından sıkça söz ettiren Türk pop müziğinde yeni neslin en başarılı temsilcilerinden olan Gökhan Keser, yaklaşık bir yıllık bir aradan sonra “Bul Beni” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısında!Sony Music etiketiyle yayımlanacak olan albüm 5 Şubat’ta tüm dijital platformlarda, 10 Şubat’ta ise tüm müzik marketlerdeki yerini alacak. Üç şarkıdan oluşan Gökhan Keser’in “Bul Beni” EP’sinde “İnlerim Allah” ve “Söylesem Ayıp Olur” adlı iki yeni şarkının yanı sıra, sanatçının geçtiğimiz yıl yayımladığı ve büyük beğeni kazanan şarkısı “Hiç Vaktim Yok” da yer alıyor.Uzun ve titiz bir çalışma sürecinin ardından müzikseverlerle buluşacak olan “Bul Beni” albümünün çıkış şarkısı “İnlerim Allah” oldu. Şarkı, son dönemlerde yaptıkları başarılı çalışmalarla müzik sektörünün en çok konuşulan ikilisi Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyor.Albümde yer alan “Söylesem Ayıp Olur” isimli şarkının sözleri ise Osman Hekimoğlu’na, müziği Ender Çabuker’e ait.Albümün kapak fotoğraflarını Asena Sarıbatur’un stil danışmanlığında, ünlü moda ve reklam fotoğrafçısı Serhat Hayri çekti.Gökhan Keser’den Sürpriz: Herkese İmzalı Albüm!Geçtiğimiz yıl yaptığı imza günleri turnesi ile Türkiye’yi şehir şehir dolaşan ve çok büyük bir ilgi ile karşılaşan Gökhan Keser, albümü alacak müzikseverler içinde bir sürpriz hazırladı. “Bul Beni” albümünü alan herkes sanatçının kendi el yazısı ve imzalı fotoğrafına sahip olacak.

Gökhan Keser ilk albümünü tamamladı!

18 Ocak 2012 Yeni Albüm 274 Görüntüleme

Uzun süredir müzikal çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ve bazı sanatçılara albümlerinde vokalist olarak da eşlik eden yeni neslin pop müzik sanatçısı Gökhan Keser’in kendi adını taşıyan ilk albümü 17 Ocak 2012 tarihinde Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Sanatçı geçtiğimiz sene müzik piyasasına merhaba dediği single çalışması, sözü Sıla Gençoğlu’na, bestesi ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır’a ait olan “Hadi Ordan” şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmuş ve çalışmada kendisine son dönemlerin en başarılı isimlerinden Sıla eşlik etmişti.

8 şarkı ve 2 remix olmak üzere toplam 10 şarkıdan oluşan albümün prodüktörlüğünü son yıllarda bir çok başarılı işe imza atan Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır üstlendi. Albümde sanatçının kendi beste ve sözlerinin yanı sıra Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır’a ait şarkılar da yer aldı. Ayrıca; Sıla, Efe Bahadır, Tuba Önal ve Sibel Gürsoy gibi isimler albümde sanatçıya vokal yaptı. Can Hatipoğlu imzalı “Bazen” ve Arzu Alsan imzalı “Hadi Ordan” remixleriyle albümün kapanışı yapıldı.

2012’de yayınladığı albümünün öncesi yeni yıl dileği tadında olan çıkış şarkısı “En Kötü Günümüz Böyle Olsun”u radyolar ve dijital platformlar üzerinden dinleyiciler ile buluşturan ve dinleyicilerden tam not alarak müzik listelerine hızlı bir giriş yapmayı başaran Gökhan Keser, Serdar Ferit yönetmenliğinde şarkıya bir de klip çekti. Klip müzik kanallarında gösterilmeye başladı.

Doğulu ve Babajım stüdyolarında yapılan titiz bir çalışmanın ürünü olan albümün fotoğrafları ise Gökhan Ertem tarafından çekildi. Gökhan Keser kendi adını taşıyan ve uzun süredir üstünde çalıştığı bu albümü ile müzik piyasasında adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor.

EtiketlerEfe Bahadır Gökhan Keser
Gökhan Keser “Bul Beni”

11 Şubat 2015 Yeni Single 333 Görüntüleme

Sesi, yakışıklılığı, beyefendi duruşu ve güleryüzü ile adından sıkça söz ettirerek, yeni neslin en başarılı temsilcilerinden biri olan Gökhan Keser, yaklaşık bir yıllık aradan sonra “Bul Beni” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısında!

Sony Music etiketiyle yayımlanan albüm 5 Şubat’ta tüm dijital platformlarda, 10 Şubat’ta ise tüm müzik marketlerdeki yerini aldı. Üç şarkıdan oluşan Gökhan Keser’in “Bul Beni” EP’sinde “İnlerim Allah” ve “Söylesem Ayıp Olur” adlı iki yeni şarkının yanı sıra, sanatçının geçtiğimiz yıl yayımladığı ve büyük beğeni kazanan şarkısı “Hiç Vaktim Yok” da yer alıyor.

Uzun ve titiz bir çalışma sürecinin ardından müzikseverlerle buluşacak olan “Bul Beni” albümünün çıkış şarkısı “İnlerim Allah” oldu. Şarkı, son dönemlerde yaptıkları başarılı çalışmalarla müzik sektörünün en çok konuşulan ikilisi Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyor. Hareketli altyapısıyla dikkat çekecek olan şarkının düzenlemesi ise Çağrı Telkıvıran’a ait.

Klibin yönetmenliğini, daha önce Amerika’da reklam filmi yönetmenliği yapan Peter Hakan Demir üstlendi. Klipte Gökhan Keser’e Ukrayna’lı bir modelin yanı sıra, sanatçının yakın arkadaşı Ahmet Dursun’un Husky cinsi köpeği “Bulut” da eşlik etti.

Klipte Gökhan Keser’in kurtadama dönüşümü kurt metaforuyla ekranlara yansıtıldı.

“İnlerim Allah” video klibi tüm müzik kanalları ve Gökhan Keser VEVO YouTube kanalı üzerinden müzikseverlerle buluştu.

Albümün fotoğraflarını Asena Sarıbatur’un stil danışmanlığında, ünlü moda ve reklam fotoğrafçısı Serhat Hayri çekti.

Geçtiğimiz yıl yaptığı imza günleri turnesi ile Türkiye’yi şehir şehir dolaşan ve çok büyük bir ilgi ile karşılaşan Gökhan Keser, albümü alacak müzikseverler için de bir sürpriz hazırladı. “Bul Beni” albümünü alan herkes, sanatçının kendi el yazısı ve imzalı fotoğrafına sahip olacak.

EtiketlerAlper Narman Çağrı Telkıvıran
Gökhan Tepe ile “Aşk Sahnede”

20 Mayıs 2011 Yeni Albüm 346 Görüntüleme

Müzik kariyerine 15 yılda beş albüm ve 1 single sığdıran, her albümüyle birbirinden özel şarkılara imza atan Gökhan Tepe 6. albümü “Aşk Sahnede” ile müzikseverlerle buluştu. Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan albüm, 7 yeni şarkı ve geçtiğimiz yıl yayınladığımız “Birkaç Beden Önce” single çalışmasındaki versiyonlarla beraber 10 şarkıdan oluşuyor.

Geçtiğimiz günlerde çıkış şarkısı “Kırmızı Halı”yı dinleyicilerle paylaşan Gökhan Tepe albüm çıkmadan listelerin üst sıralarındaki yerini aldı. Sanatçı albümün ilk klibini Mustafa Uslu yönetmenliğinde Kırmızı Halı isimli şarkısına çekti.

Albümde iki şarkının söz ve bestesine imza atan, Şebnem Sungur’un 3 sözünü besteleyen Gökhan Tepe, Serdar ve Zafer Aslan kardeşlerin 3 şarkısına da yer verdi.

Erhan Bayrak ve Barış Özesener aranjörlüğünde tamamlanan albümün mastering çalışması Almanya’da gerçekleştirildi.

EtiketlerGökhan Tepe Sony Music Türkiye
Gökhan Tepe’den yeni albüm “Kendim Gibi”

21 Kasım 2012 Yeni Albüm 426 Görüntüleme

Gökhan Tepe’nin “Kendim Gibi” isimli albümü Sony Music etiketiyle 13 Aralık tarihinde raflardaki yerini aldı. Sanatçı albüm öncesi sözleri Şebnem Sungur’a, bestesi ise kendisine ait “Tanrım Dert Vermesin” isimli çıkış şarkısı ve klibini radyo, televizyon ve dijital ortamlardan müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Şarkı yayınlandığı an itibariyle twitter gündemine en üst sıralardan oturdu ve çok kısa bir sürede tüm listelerin üst sıralarına kadar tırmandı. Türkiye’de geçtiğimiz günlerde hizmete açılan dünyanın en büyük online müzik mağazası iTunes’da öne çıkarılan yerli albümlerden biri olurken “Tanrım Dert Vermesin” müzikseverlerden tam not aldı.

“Kendim Gibi” albümünde sözü bestesi Gökhan Tepe’ye ait şimdiden müzikseverlerin favorileri olan “Ayrılık Hali” ve “Üç Kelime” isimli 2 şarkının yanı sıra Şebnem Sungur’un sözlerini yazdığı 4 şarkı ve Hakkı Yalçın’ın sözlerini yazdığı 2 şarkının besteleri de Gökhan Tepe imzası taşıyor. Albümde 2 adet de Serdar Aslan şarkısı bulunuyor. Sanatçı bu albümde sevenlerine bir de sürpriz yaparak dijital ortamlarda ve radyolarda dinlenme rekorları kıran “Beyaz (Teşekkür Ederim)” isimli şarkısını seslendirdi. 6 aylık titiz bir çalışmanın ürünü albümde yer alan şarkıların tamamı, canlı enstrümanlar çalınarak akustik altyapıda hazırlanırken “Beyaz (Teşekkür Ederim)” şarkısının düzenlemesi de Gökhan Tepe imzası taşıyor. Diğer şarkıların düzenlemerinde ise Erhan Bayrak ve Barış Özesener imzası bulunuyor.

Gökhan Tepe’nin 15 yılık müzikal kariyerinin 7. solo albümü olma özelliği taşıyan “Kendim Gibi” 2013 senesine damgasını vuracak gibi görünüyor…

EtiketlerGökhan Tepe Sony Music Türkiye
İrem Derici’den “Bensiz Yapamazsın”

14 Kasım 2012 Yeni Single 497 Görüntüleme

Melih Kibar’ın gün yüzüne çıkmayan son bestesi “Bensiz Yapamazsın” İrem Derici’nin sesi ile buluştu. Yaklaşık yedi yıl önce kaybettiğimiz büyük müzik adamı Melih Kibar’ın son bestesi “Bensiz Yapamazsın”, İrem Derici’nin ilk single çalışması oldu.

Bugüne kadar gün ışığına çıkmamış, saklı kalmış bu hazinenin kendisi için anlamının çok büyük olduğunu belirten İrem Derici, şarkının hikayesini şöyle anlatıyor:

“Melih Kibar babamın çok yakın bir dostuydu. Babamla birlikte sık sık onun stüdyosuna giderdik. Melih Ağabey, hastalanmadan bir-iki ay önce, yine babamla birlikte onun stüdyosundaydık. Ben daha 16 yaşında, hayran olduğu müzik adamının karşısında heyecandan nefesini tutan bir konservatuar öğrencisiydim. Ansızın, hiç beklemediğim bir şey söylemişti Melih Ağabey… Artık şarkı yapamıyorum. Her gün yeni melodiler aklıma geliyor; aklımda, dilimde bir sürü melodi var ama Çiğdem (Çiğdem Talu) gittikten sonra onları söze dökebilen olmadı. Sonra bir an durup devam etmişti. Yalnız genç bir söz yazarı var (Özlem Küçükyılmaz), onunla galiba iyi bir şeyler yakaladık. Size çalayım da dinleyin dedi, ardından piyanosunun başına geçerken, bana bugün hatırladığımda bile tüylerimi diken diken eden o teklifi yaptı; Hadi İrem, şarkıyı sen söyle… Bundan 7 sene önce Melih Ağabeyin stüdyosunda piyano başında söylediğim o şarkı “Bensiz Yapamazsın”dı. Şarkı bittiğinde Melih Ağabey gözünde yaşlarla bize döndü; Nasıl? Olmuş değil mi? Sözler, müziğin içine nasıl da işlemiş, fark ettiniz mi?… diye sordu. Fark etmek ne kelime?! Babam da, ben de büyülenmiştik ve ben o şarkıyı, “Bensiz Yapamazsın”ı bir daha hiç unutamadım.”

Yapımcılığını GNL’nin üstlendiği, albüm fotoğraflarını Nihat Odabaşı’nın, klibini Müfit Samık’ın çektiği, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu’nun yaptığı “Bensiz Yapamazsın”ın çekimleri 20 saat sürdü. Galatada bir evde çekilen ve ne birlikte yapabilen, ne de ayrı kalabilen iki insanın tutku dolu aşkını anlatan klipte İrem Derici’ye Ceyhun Mengiroğlu eşlik etti.

EtiketlerGNL İrem Derici Melih Kibar
ALBÜMLER
Sıla
Sıla
Sony Music
01.01.2010
Kendi adını taşıyan ilk solo albümü “Sıla” ile “...Dan Sonra” diyerek müzik sektörüne kendinden emin adımlarla merhaba diyen, sonrasında ise “İmza” adını verdiği 2. solo albümüyle her yere “İmza”sını atan ve gerek sesi, gerek duruşu, gerekse yazdığı sözler ve yaptığı işlerle müzik sektörüne adım attığı ilk günden itibaren adından en çok söz ettiren Türk pop müziğinin en genç ve başarılı bayan vokallerinden Sıla 3. solo albümü “Konuşmadığımız Şeyler Var” müzikseverlerle buluştu.

Albüm çıkışından önce bayram hediyesi olarak albümün çıkış şarkısı “Acısa da Öldürmez”i radyolar ve dijital platformlar üzerinden dinleyicilerle buluşturan ve kış mevsiminin yaşandığı bu günlerde müzik piyasasına baharı getiren Sıla’nın konuşacak ve söyleyecek daha çok şeyi var...

12 şarkıdan oluşan “Konuşmadığımız Şeyler Var” albümünde yine ağırlıklı olarak sözler Sıla, müzikler de Sıla ve Efe Bahadır İmzası taşıyor. Daha önceki iki albümde de olduğu gibi yine Sıla’nın nazar boncuğu Ozan Doğulu da “Kafa” şarkısına yaptığı düzenleme ile albümdeki yerini alıyor. “Zamanında” adlı şarkıdaysa dinleyicileri bir sürpriz bekliyor... Sıla bu şarkıyı çocukluk arkadaşı Gözde Kansu ile birlikte yazdı

Sıla’nın konserlerde söylediği ve dinleyiciler tarafından sürekli olarak albümde okumasını ısrarla istedikleri şarkısı “Vur Kadehi Ustam” da bu albümün kapanış şarkısı olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

“Konuşmadığımız Şeyler Var” albümünün ilk video klibi ise albümün çıkış şarkısı “Acısa da Öldürmez”e çekildi. Klibin yönetmenliğini Murat Onbul yaptı.1.Öndeyiş

2.Acısa da Öldürmez

3.Kafa

4.Oluruna Bırak

5.Boş Yere
Barbaros
Sony Music
01.01.2010
Yıllardır yaptığı sahne performanslarıyla kendisine hayran kitlesi edinen Barbaros’un çıkışı merakla beklenen ve kendi adını taşıyan albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Geçtiğimiz aylarda sözü ve bestesi Şehrazat imzalı “6.His” şarkısıyla müzikseverlere merhaba diyen Barbaros, albümü müzik marketlerdeki yerini almadan hemen önce “Olur Ya” adlı parçası ve video klibi ile müzikseverlerin karşısına birbirinden özel sürprizlerle çıkmaya hazırlanıyor.

Süpervizorlüğünü Türk pop müziğine unutulmaz eserler kazandıran Zeynep Talu’nun üstlendiği 10 şarkıdan oluşan albümde yaptıkları işlerle müzik sektörüne imzasını atmış birbirinden ünlü isimler yer alıyor: Şehrazat, Zeynep Talu, Onur Mete, Fikret Şeneş gibi isimlerin şarkılarının yer aldığı albümde düzenlemeler Mustafa Ceceli, Volga Tamöz ve Aykut Gürel imzası taşıyor. Ciwan Haco’nun da bir bestesinin bulunduğu albümde Patrica Carli’nin unutulmaz eseri “Pardonne Moi”nın Fransızca versiyonun yanı sıra Türkçe versiyonu ve DJ Suat Ateşdağlı imzalı “Benden Olsun” şarkısının remix’i albümün sürprizleri olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Albümün en büyük sürprizlerinden birisi ise yıllar önce kaybettiğimiz Çiğdem Talu’nun ölümünden sonra ilk defa bir şarkı sözünün kullanılması oldu. “Değiştim” adlı şarkı sözleri Şehrazat’ın bestesi ile albümdeki yerini aldı.1.Altıncı His

2.Benden Olsun


-01:55
TvFazlası


ALBÜMLER
Nil Karaibrahimgil
Nil Karaibrahimgil
Sony Music
01.01.2006
Müzik dünyasının en sevilen, en başarılı, en üretken sanatçılarından biri olan Nil Karaibrahimgil yine son derece enerjik bir albüme imza attı.

Bugüne kadar yaptığı şarkılarla Türk pop müziğine yeni bir soluk getiren, eğlenceli melodilerinin yanısıra sıradışı konulara değinen şarkı sözleriyle kendine özel bir tarz yaratan genç sanatçı, bu keyifli albümde de yine birbirinden güzel ve çarpıcı şarkılarla dinleyicisiyle buluşuyor.

Ozan Çolakoğlu ile birlikte besteledikleri bir şarkının dışında tüm söz ve bestelerin Nil’e ait olduğu albümde tam 12 şarkı yer alıyor. Nil hayranları bu albümde yepyeni şarkıların yanısıra, “Organize İşler” filminin çok sevilen şarkısı “Organize İşler Bunlar”ı, albümün çıkış şarkısı “Pırlanta”nın dans remix’ini ve yine albümün öne çıkacak şarkılarından biri olan “Bu mudur?”un akustik versiyonunu da dinleyebilecekler.

Prodüktörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun üstlendiği albümün fotoğraflarını Nihat Odabaşı ve ilk klibini Umur Turagay çekti. Bu albümde Nil’in ilk defa bir konuğu var. Türk rap camiasının en sevilen isimlerinden Ayben, “Peri” isimli şarkıda rap’iyle Nil’e eşlik etti.1. Pırlanta

2. Kamikaze

3. Siz

4. Bu mudur?

-01:10
TvFazlası


ALBÜMLER
Gökhan Tepe
Gökhan Tepe
Sony Music
01.01.2011
Müzik kariyerinin 15. yılında 6. albümü “Kırmızı Halı” ile Gökhan Tepe tekrar hayranlarıyla buluştu.

Müzik marketlerdeki yerini alan albüm, 7 yeni şarkı ve geçtiğimiz yıl yayınladığımız "Birkaç Beden Önce' single çalışmasındaki versiyonlarla beraber 10 şarkıdan oluşuyor.

Albümün çıkış ve ilk klip şarkısı “Kırmızı Halı”nın söz ve müziğinde Gökhan Tepe, düzenleme de ise Erhan Bayrak imzası var. Klibin yönetmeni ise Mustafa Uslu.

Albümde iki şarkının söz ve bestesine imza atan, Şebnem Sungur'un 3 sözünü besteleyen Gökhan Tepe, Serdar ve Zafer Aslan kardeşlerin 3 şarkısına da yer verdi.

Erhan Bayrak ve Barış Özesener aranjörlüğünde tamamlanan albümün mastering çalışması Almanya’da gerçekleştirildi.1.Kırmızı Halı

2.Yalan Olur

3.Zor Aşık

4.Söz
RÖPORTAJLAR
Gökhan Keser
Gökhan Keser
Gökhan Keser, kendi adını taşıyan albümünün 5. Klibi "Ceket" ile ekranlardaki yerini aldı.

07.06.2013
BİZLERE "CEKET"İ ANLATIR MISINIZ?

Sözleri Sıla Gençoğlu`na ait. Müziği de Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzası taşıyor.

KLİBİNİZİ SİZ NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ?

Klibin yönetmenliğini "Seninle Bozdum"da olduğu gibi Gülşen Aybaba üstlendi. Şarkının hikayesini anlatan bir klip çekmeye çalıştık. Aşk acısı yaşayan bir erkeği canlandırmaya çalıştım. Çok da beğenerek, severek izlediğim bir iş oldu. Gülşen`in zaten gözüne çok güveniyorum, güzel de bir iş çıktı.

ÇEKİMLERDE NELER YAŞANDI?

Klibi 3 setup`ta çektik. İlk evde, ayrılığın ertesi günü uyanan bir erkek ve daha sonra şarkının anlattığı gibi kafasını vuruyor ve kapıyı çekip dışarı çıkıyor. Dağ taş vuruyor. Belgrad`ta çektik onları da. En sonunda Kilyos`ta bitti. Yaklaşık 18 saat kadar çalıştık. Yorucuydu ama güzel geçti.

BİR DİĞER YORUCU AMA GÜZEL GEÇEN KONSERLERİNİZE GELELİM. YAKIN ZAMANDAKİ PROGRAMINIZ NEDİR?

Konserlerimiz devam ediyor. Şu an belli olan 2 tane konserimiz var. Ağustos`un 29`unda Melbourne`deyim, 1 Eylül`de de Sidney`de olacağım. Albüm çalışmalarımız da bir yandan devam ediyor.

BU KEYİFLİ GELİŞMELERİ NERELERDEN TAKİP EDEBİLİRİZ?

Twitter`dan @gokhankeser ve Facebook`tan gokhankeserfan adresinden ulaşabilirsiniz.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ben teşekkür ederim.

Lj
Lj - 2 hafta Önce

Müzik kariyerine 15 yılda beş albüm sığdıran ve her albümüyle birbirinden özel şarkılara imza atan Gökhan Tepe altıncı albümü “AŞK SAHNEDE” ile müzikseverlerle buluşuyor... 17 Mayıs’ta Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak olan albüm, 7 yeni şarkı ve geçtiğimiz yıl yayınladığımız “Birkaç Beden Önce” single çalışmasındaki versiyonlarla beraber 10 şarkıdan oluşuyor. Geçtiğimiz günlerde çıkış şarkısı Kırmızı Halı’yı dinleyicilerle paylaşan Gökhan Tepe, albüm çıkmadan listelerin üst sıralarındaki yerini aldı. Sanatçı albümün ilk klibini Kırmızı Halı’ya çekti. Albümde iki şarkının söz ve bestesine imza atan ve Şebnem Sungur’un 3 sözünü besteleyen Gökhan Tepe, Serdar ve Zafer Aslan kardeşlerin 3 şarkısına da yer verdi.Erhan Bayrak ve Barış Özesener aranjörlüğünde tamamlanan albümün mastering çalışması Almanya’da gerçekleştirildi.
Gökhan Tepe “Birkaç Beden Önce”

30 Ekim 2010 Yeni Single 377 Görüntüleme

Gökhan Tepe “Vur” albümünün ardından müzik kariyerine Sony Music ile devam etme kararı aldı. Bu anlaşmayla birlikte yeni albüm çalışmalarına son sürat devam eden sanatçı albüm çıkmadan önce sürpriz yaparak “Birkaç Beden Önce” adlı single çalışmasıyla müzikseverlerle buluşuyor.

2011 yılının ilk aylarında çıkacak 6. solo albümünün habercisi olan “Birkaç Beden Önce”nin sözleri Şebnem Sungur bestesi ise Gökhan Tepe imzalı. Aynı zamanda sanatçının ilk single çalışması olma özelliği taşıyan “Birkaç Beden Önce”nin aranjörlüğünü Erhan Bayrak yaptı. Şarkının video klibi ise Ceyda Sarıhan yönetmenliğinde Büyükçekmece Kervansaray’da yaklaşık 20 saatlik bir çalışma sonucunda çekildi. Rus manken IANA’nın rol aldığı klipte 20 tane de cansız manken kullanıldı.

EtiketlerGökhan Tepe Sony Music Türkiye

Onur Mete’nin yeni albümü “Ve Şarkılar”

9 Mayıs 2012 Yeni Albüm 302 Görüntüleme

Türkiye’nin en önemli söz yazarı ve bestecilerinden Onur Mete, üçüncü stüdyo albümü “Ve Şarkılar”ı Poll Production etiketiyle müzikseverlere sunuyor.

1995 yılında profesyonel müzik kariyerine vokalist ve gitarist olarak adım atan Onur Mete, 1997 ve 2002 yıllarında yayınladığı iki albüm ve farklı şarkıcıların yorumladığı birçok şarkısıyla Türk Pop Müziği’ne imzasını atmış bir müzik adamı.

Albüm yapmadığı 10 yıl boyunca sahneye çıkmaya ve şarkılar yazmaya devam eden Onur Mete, sözü ve müziği kendisine ait 10 yepyeni şarkı ile 2 versiyondan oluşan, toplam 12 şarkının yer aldığı, adı “Ve Şarkılar” olarak belirlenen üçüncü albümü ile kaldığı yerden devam ediyor.

Onur Mete, Polat Yağcı yapımcılığında Poll Production etiketiyle raflarda yerini alacak “Ve Şarkılar” isimli yeni albümünden, özellikle dijital platformlarda yoğun ilgi gören söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi Erhan Bayrak’a ait “Bu Aşktan Gidiyorum” ile yeni bir sayfa açıyor.

Radyolarda da sıkça duyduğumuz “Bu Aşktan Gidiyorum”un video klibi Onur Ercoşkun yönetmenliğinde Riva’da çekildi. Albüm fotoğraflarında da Onur Ercoşkun imzası yer alırken Onur Mete’nin yeni albümü oldukça renkli görsellerden oluşuyor.

“Ve Şarkılar” isimli Onur Mete’nin üçüncü albümünde düzenlemelerde Erhan Bayrak, Barış Özesener, Taner Çalık, Mert Ali İçelli, Alpay Göltekin ve Ercüment Vural’ın imzaları yer alırken albüm By-Rak Studios, Stüdyo Babajım, Kaya Müzik, Rec Müzik ve Marşandiz stüdyolarında kaydedildi.

EtiketlerOnur Mete Poll Production
ONUR METE“VE ŞARKILAR”Türkiye’nin en önemli söz yazarı ve bestecilerinden Onur Mete, üçüncü stüdyo albümü “Ve Şarkılar”ı Poll Production etiketiyle müzik severlere sunuyor.1995 yılında profesyonel müzik kariyerine vokalist ve gitarist olarak adım atan Onur Mete, 1997 ve 2002 yıllarında yayınladığı iki albüm ve farklı şarkıcıların yorumladığı birçok şarkısıyla Türk Pop Müziği’ne imzasını atmış bir müzik adamı.Albüm yapmadığı 10 yıl boyunca sahneye çıkmaya ve şarkılar yazmaya devam eden Onur Mete, sözü ve müziği kendisine ait 10 yepyeni şarkı ile 2 versiyondan oluşan,toplam 12 şarkının yer aldığı, adı “Ve Şarkılar” olarak belirlenen üçüncü albümü ile kaldığı yerden devam ediyor.Onur Mete, Polat Yağcı yapımcılığında Poll Production etiketiyle Mayıs 2012’in ikinci haftası raflarda yerini alacak “Ve Şarkılar” isimli yeni albümünden, özellikle dijital platformlarda yoğun ilgi gören söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi Erhan Bayrak’aait“Bu Aşktan Gidiyorum”ile yeni bir sayfa açıyor. Radyolarda da sıkça duyduğumuz “Bu Aşktan Gidiyorum”un video klibi Onur Ercoşkun yönetmenliğinde Riva’da çekildi. Albüm fotoğraflarında da Onur Ercoşkun imzası yer alırken Onur Mete’nin yeni albümü oldukça renkli görsellerden oluşuyor.“Ve Şarkılar” isimli Onur Mete’nin üçüncü albümünde düzenlemelerde Erhan Bayrak, Barış Özesener, Taner Çalık, Mert Ali İçelli, Alpay Göltekin ve Ercüment Vural’ın imzaları yer alırken albüm By-Rak Studios, Stüdyo Babajım, Kaya Müzik, Rec Müzik ve Marşandiz stüdyolarında kaydedildi.
ALBÜMLER
Onur Mete
Onur Mete
Poll Production
01.01.2012
Türkiye’nin en önemli söz yazarı ve bestecilerinden Onur Mete, üçüncü stüdyo albümü "Ve Şarkılar'ı müzikseverlere sunuyor.

1995 yılında profesyonel müzik kariyerine vokalist ve gitarist olarak adım atan Onur Mete, 1997 ve 2002 yıllarında yayınladığı iki albüm ve farklı şarkıcıların yorumladığı birçok şarkısıyla Türk Pop Müziği’ne imzasını atmış bir müzik adamı.

Albüm yapmadığı 10 yıl boyunca sahneye çıkmaya ve şarkılar yazmaya devam eden Onur Mete, sözü ve müziği kendisine ait 10 yepyeni şarkı ile 2 versiyondan oluşan, toplam 12 şarkının yer aldığı, adı "Ve Şarkılar' olarak belirlenen üçüncü albümü ile kaldığı yerden devam ediyor.

Onur Mete, "Ve Şarkılar' isimli yeni albümünden, özellikle dijital platformlarda yoğun ilgi gören söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi Erhan Bayrak'a ait "Bu Aşktan Gidiyorum' ile yeni bir sayfa açıyor. Radyolarda da sıkça duyduğumuz "Bu Aşktan Gidiyorum”un video klibi Onur Ercoşkun yönetmenliğinde Riva’da çekildi. Albüm fotoğraflarında da Onur Ercoşkun imzası yer alırken Onur Mete'nin yeni albümü oldukça renkli görsellerden oluşuyor.

'Ve Şarkılar' isimli Onur Mete’nin üçüncü albümünde düzenlemelerde Erhan Bayrak, Barış Özesener, Taner Çalık, Mert Ali İçelli, Alpay Göltekin ve Ercüment Vural’ın imzaları yer aldı.1. Gidebilirsen

2. Bu Aşktan Gidiyorum

3. Ayrılıkname

4. Haberim Yok

5. Çıkmaz Sokak

6. Sepet Havası


SIRADAKİ HABER