Angelina Jolie sinemaya veda ediyor

Angelina Jolie, oyunculuğa 1982'de henüz 7 yaşındayken 'Lookin to Get Out' adlı sinema filmiyle başladı. Ünlü oyuncu Jon Voight'ın kızı olan Angelina Jolie, genç kızlık dönemlerinde video klipler ve kısa filmler için kamera karşısına geçerken ilk çıkışını 1995 yapımı 'B.

Angelina Jolie sinemaya veda ediyor

Angelina Jolie, oyunculuğa 1982'de henüz 7 yaşındayken 'Lookin to Get Out' adlı sinema filmiyle başladı.

Ünlü oyuncu Jon Voight'ın kızı olan Angelina Jolie, genç kızlık dönemlerinde video klipler ve kısa filmler için kamera karşısına geçerken ilk çıkışını 1995 yapımı 'Bilgisayar Korsanları' ile yaptı. 


Angelina Jolie sinemaya veda ediyorKüresel şöhrete, 2001 yapımı 'Lara Croft: Tomb Raider' ile ulaşan Angelina Jolie, sonraki yıllarda Brad Pitt ile olan ilişkisi ve evliliğiyle sürekli gündemde yer aldı. 

Uzun zaman aşkın sembolü olarak gösterilen Angelina Jolie ile Brad Pitt, 2016'da ayrıldı. Ki karşılıklı suçlamalarla devam eden boşanma davası hâlâ sürüyor. Angelina Jolie sinemaya veda ediyor - Resim : 2


Angelina Jolie, özel hayatından sonra kariyerinde de radikal bir karar aldığı ileri sürüldü.

Kariyerinin son döneminde yer aldığı projeler konusunda oldukça seçici davranan Jolie, emekli olabilir.

KENDİ MARKASINI KURACAK

Kıyafet ve mücevher üzerine marka çıkarma planı olduğu öne sürülen Angelina Jolie'nin on yıldan uzun bir süredir bu proje üzerinde çalıştığı konuşuluyor.Angelina Jolie sinemaya veda ediyor - Resim : 3


Özellikle 'sürdürülebilir moda' konusunda bilinç yaratmak isteyen Jolie'nin, Gwyneth Paltrow'un markası gibi bir girişimde de bulunmak istediği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER