Asena Tuğal'dan 'bebek' sorusuna yanıt

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre kendisi gibi oyuncu olan Şahin Irmak ile 2018'de nikah masasına oturan Asena Tuğal, önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Bir kadın arkadaşı ile mağazaları gezen Tuğal'in köpeklerini özel arabalar ile gezdirmesi.

Asena Tuğal'dan 'bebek' sorusuna yanıt

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre kendisi gibi oyuncu olan Şahin Irmak ile 2018'de nikah masasına oturan Asena Tuğal, önceki gün Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Bir kadın arkadaşı ile mağazaları gezen Tuğal'in köpeklerini özel arabalar ile gezdirmesi ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Muhabirlerle sohbet eden Asena Tuğal, "Onlar benim çocuklarım gibi, inanın insan kendi çocuklarından ayırmaz." diye konuştu.

Tatil sonrası proje okumaya başladığını belirten oyuncu, "Şu an senaryo okuyorum ancak dijital ya da televizyon olması önemli değil. Ben ikisinin de iyi olduğuna inanıyorum." ifadelerini kullandı.

"BEBEK" AÇIKLAMASI

Evliliğinde henüz çocuk gündemi olmadığını belirten Asena Tuğal, "Şu an böyle iyiyiz. Başka zaman konuşuruz." açıklamasını yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER