Asya Engin 'şiddet' iddiasına ilk kez yanıt verdi

Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre boşanma davasına kendi isteğiyle gizlilik kararı aldıran Engin'ın, eşinden hamileyken darp gördüğü haberleri, diğer bir dava olan takı davasının medyaya sızması sonucu ortaya çıkmıştı. Önceki gün Gölköy'de kızı Gece ile.

Asya Engin 'şiddet' iddiasına ilk kez yanıt verdi

Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre boşanma davasına kendi isteğiyle gizlilik kararı aldıran Engin'ın, eşinden hamileyken darp gördüğü haberleri, diğer bir dava olan takı davasının medyaya sızması sonucu ortaya çıkmıştı.

Önceki gün Gölköy'de kızı Gece ile denize girerken görüntülenen Asya Engin'e, "Hamile iken darp gördüğünüz, takıların iade edilmediği davasının basına sızması sonucu ortaya çıkmıştı. Takıları alamadığınız konusu medyada yer almış fakat darp gördüğünüz konusu dikkatlerden kaçmıştı. Darp gördünüz mü?" sorusu yöneltildi.

Engin, "Bu konuda hiçbir zaman konuşmadım. Ancak maalesef bazı konular takı dosyası üzerinden ayyuka çıktı, herkesin malumu. Bu konuda daha fazla detaylı bir açıklama yapmayacağım. Beni yeterince yoran ve üzen bir konudur" yanıtını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER