ATV'nin çok izlenen dizisinde Corona virüs şoku!

MedyaRadar'ın haberine göre Atv'nin fenomen dizilerinden "Beni Bırakma"da Corona virüs şoku yaşanıyor. Dizi setinde kamera asistanı olarak görev yapan Mert Dizemen, Corona virüsten hayatını kaybetti.  Oyuncular Sendikası'nın duyurduğu ölüm haberi sadece dizi çalışanlarını.

ATV'nin çok izlenen dizisinde Corona virüs şoku!

MedyaRadar'ın haberine göre Atv'nin fenomen dizilerinden "Beni Bırakma"da Corona virüs şoku yaşanıyor.

Dizi setinde kamera asistanı olarak görev yapan Mert Dizemen, Corona virüsten hayatını kaybetti. 

Oyuncular Sendikası'nın duyurduğu ölüm haberi sadece dizi çalışanlarını değil sektörde de derin üzüntü yarattı. 

Hikayesini Nebahat Küçükazay’ın kaleme aldığı, Focus Film imzalı filmde koronavirüs şoku yaşanıyor. Ayşegül Işıkay'ın yönetmenliğini üstlendiği dram türünde dizide görev yapan karema asistanı Mert Dizemen koronavirüsten hayatını kaybetti. 

Oyuncular Sendikası genç kamera asistanı Mert Dizemen'in vefat haberini duyurdu. Yapılan duyuruda "Beni Bırakma dizimizde Kamera asistanı olarak çalışan Mert Dizemen maalesef vefat etmiştir.. Genç yaştaki bu kayıp hepimizi derinden üzmüştür." denildi. 

Mert Dizemen'in 30 Ekim’de test yaptırdığı ve Covid testinin pozitif olduğunun belirlendiği bildirildi. Genç asistanın karantinaya girdiği belirtilirken yaşanan gelişmeler şöyle aktarıldı:

"Düne kadar (6 .11. 2020) süreci çok hafif atlattığını arkadaşlarıyla paylaşmış durumunun iyi olduğunu dile getirmiştir. Dün Mersin’deki annesiyle görüştüğünde göğsünde ağrı, kolunda uyuşma olduğunu söylemiş ancak herhangi bir tıp kuruluşuna başvurmamış, gece uykusunda da bu elim olay gerçekleşmiştir. Adli merciler ölümü şüpheli bulmuş ve gerekli adli süreci başlatmışlardır. Mert arkadaşımız sadece Beni Bırakma setimizde çalışmış olup Acemi Anneler dizisinde hiç bir şekilde görev almamıştır. Sigortalı personel listesinde de Mert’in Beni Bırakma dizimizi gerçekleştirdiğimiz Dizi Yapım ltd Şti nde çalıştığı görülmektedir. Hepimizin başı sağolsun. Allah rahmet eylesin."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER