Aynı anda iki erkeği idare eden Tara De Vries terk edildi

BİR GÜN SONRA BAŞKASIYLA Sabah Gazetesi'nden Ömer Karahan'ın haberine göre tescilli güzel Tara De Vries, bir koltukta iki karpuz taşınmayacağını öğrendi! Ünlü manken Özlem Kaymaz'ın kızı olan Tara, bir süredir iş insanı Öncü Sönmez ile birlikteydi. Hatta iki sevgili, 28 .

Aynı anda iki erkeği idare eden Tara De Vries terk edildi

BİR GÜN SONRA BAŞKASIYLA

Sabah Gazetesi'nden Ömer Karahan'ın haberine göre tescilli güzel Tara De Vries, bir koltukta iki karpuz taşınmayacağını öğrendi! Ünlü manken Özlem Kaymaz'ın kızı olan Tara, bir süredir iş insanı Öncü Sönmez ile birlikteydi.

Hatta iki sevgili, 28 Ağustos Cumartesi akşamı Anadolu Yakası'nda buluşup baş başa romantik bir yemek yedi. Ama bu, ikisinin son yemeği oldu. Çünkü genç iş insanı, ertesi gün sevgilisiyle ilgili şoke edici bir gerçeği öğrendi.

İKİSİ DE TERK ETTİ

Vries, bir gün sonra, yani 29 Ağustos Pazar akşamı bu kez Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile Harbiye Açıkhava'daki Sibel Can konserini izlemeye gitti.

Konser çıkışı ise ikili gazeteciler tarafından görüntülendi. Gazetelerde sevgilisini, başka bir adamla gören Öncü Sönmez anında ilişkisini bitirdi.

Durumdan haberdar olan Kırmızıgül de Tara ile yolunu ayırdı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER