Bade İşçil: "Adamı sevmesem çocuk doğurur muydum?"

"EĞLENİYORMUŞUM GİBİ YAPTIM"  Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre “Eğlenemedim ama oğlum için eğleniyormuşum gibi yaptım” diyen ünlü oyuncu, yangının bulundukları yere gelip gelmeyeceği konusunda korku yaşadığını söyleyip şöyle konuştu: “Tati.

Bade İşçil:

"EĞLENİYORMUŞUM GİBİ YAPTIM" 

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre “Eğlenemedim ama oğlum için eğleniyormuşum gibi yaptım” diyen ünlü oyuncu, yangının bulundukları yere gelip gelmeyeceği konusunda korku yaşadığını söyleyip şöyle konuştu: “Tatildeydim döndük, tatilin de tadı olmadı bu sene ormanlarımız yandı. Yangınlar varken Azur’a çaktırmamaya çalıştım. Sönecek mi? Yaklaşacak mı ne yapacağız? diye düşündük. Çok üzücü. Doğayı ve hayvanları çok seven biri olarak içim parçalandı. Zaman alacaktır iyileşmesi ama olanlara sahip çıkmamız lazım. Ağlamakla yerine gelmiyor ama sahip çıkacağız ülkemize, dünyaya sahip çıkmamız lazım. Küresel ısınma, iklim değişikleri yaşıyoruz bu korkuları yaşayacağız"

İşçil ayrıca oğulları Azur için bir araya gelip Bodrum’da tatil yaptıklarını anlatırken, eski eşi Malkoç Sualp için şu ifadeleri kullandı: “Oğlum, eski eşimle tatile devam ediyor. Biz zaten pandemide de eğitim için de biraraya geldik, ilk defa ilkokul bire geçti. Biz neyi paylaşmayacağız? ortak çocuğumuz var."

"BİRBİRİMİZİ İDARE EDİYORUZ" 

"Biz zamanında anlaşamadık ve ayrıldık. Anne ve babayız ne kadar ayrı olabiliriz ki? Maşallah diyeyim idare ediyoruz birbirimizi çocuk için. Çocuğumun babası yani ne olursa olsun. Kötü bir şey de olsa çocuğum onun soyadını, genini taşıyor, ben o adamı sevmesem çocuk yapmazdım zaten."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER