Barbie modasına Linet'te uydu! Harbiye'de pembe gece

Her dilde şarkılar söylediğini dile getiren Linet, "Her zaman en içten, en güçlü, en yaşayarak söylediğim şarkılar Türkçe şarkılar oldu, o yüzden Türkçe’ye de şarkılara da aşığı" diyerek seyiricilerini selamladı.   Konserin ikinci yarısına yaklaşık 1 yıl önce ve.

Barbie modasına Linet'te uydu! Harbiye'de pembe gece

Her dilde şarkılar söylediğini dile getiren Linet, "Her zaman en içten, en güçlü, en yaşayarak söylediğim şarkılar Türkçe şarkılar oldu, o yüzden Türkçe’ye de şarkılara da aşığı" diyerek seyiricilerini selamladı.

 

Barbie modasına Linet'te uydu! Harbiye'de pembe gece

Konserin ikinci yarısına yaklaşık 1 yıl önce vefat eden annesini anısına Türk Sanat Müziği şarkıları ile başlayan Linet; "Beni sahnede dünyanın en güzel bakışları ile izlerdi. Sizler de öyle bakıyorsunuz ama o başkaydı. Bu eserleri de ondan öğrendim. Bu gece teyzem de burada, çok mutluyum, anneciğimi anmak istedim. Hayata sevdiklerimize sarılarak devam edelim” diyerek gözyaşlarını tutamadı. 

Linet, Harbiye konserinde İtalya’dan aldığı 2 farklı kostümle sahneye çıktı.


Barbie modasına Linet'te uydu! Harbiye'de pembe gece - Resim : 2


İlk yarıda giydiği pembe elbisesiyle Barbie’ye benzetilen ünlü sanatçı “Bu elbiseyi 2 ay önce yurtdışından aldım ve gardrobumda bekletiyordum, bu tesadüfü sevdim, ama Barbie’nin de bu kadar güzel sesi var mı, bilemiyorum.” şeklinde konuşarak seyircilerine kahkaha attırdı.Barbie modasına Linet'te uydu! Harbiye'de pembe gece - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER