kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’na 'kıskançlık krizi' soruldu

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre sevgilisi Nisa Bölükbaşı ile Uludağ'a kar tatiline gideceklerini söyleyen ve bunun için alışverişe çıktıklarını belirten Barış Murat Yağcı, "Buradan şarkının klibi için toplantımız olacak, oraya geçeceğiz" dedi. "EL.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’na 'kıskançlık krizi' soruldu

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre sevgilisi Nisa Bölükbaşı ile Uludağ'a kar tatiline gideceklerini söyleyen ve bunun için alışverişe çıktıklarını belirten Barış Murat Yağcı, "Buradan şarkının klibi için toplantımız olacak, oraya geçeceğiz" dedi.

"ELEŞTİRİLERDEN DERS ÇIKARIYORUM" 

Çıkaracağı şarkının bir kısmını sosyal medyada yayınlaması sonrası eleştiri yağmuruna tutulan oyuncu, "O kısmı bilerek koyduk. Eleştirilmesini anlıyorum ve ona göre de ders çıkarıyorum. Bir kesim de konuşulmak için eleştirdi, onları da biliyorum" dedi.

Sevgilisinin isteği üzerine bir dövmesini sildireceğini söyleyen Yağcı, "Nisa kıskanç biri. O istediği için sildireceğim. Ayrıca bir ilişkide buna benzer kıskançlıklar olmasa bence asıl o zaman sıkıntı vardır. Kıskanılmak güzel bir şey" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER