Bebek bekleyen Songül Öden'in pozlarına beğeni yağdı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre bebek bekleyen oyuncu Songül Öden, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Atatürk filminin galasında, Dilek Hanif imzalı elbisesi ile göz doldurdu. Kızını kucağına almak için gün sayan ünlü oyuncu yaşadığı büyük gururu “Benim için.

Bebek bekleyen Songül Öden'in pozlarına beğeni yağdı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre bebek bekleyen oyuncu Songül Öden, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Atatürk filminin galasında, Dilek Hanif imzalı elbisesi ile göz doldurdu.

Kızını kucağına almak için gün sayan ünlü oyuncu yaşadığı büyük gururu “Benim için çok heyecan verici bir süreçti… Yönetmenimiz Mehmet Ada’yla daha evvel çalışmıştım. Mehmet Ada bu işi bana teklif ettiğinde korktum ve çekindim ama sonra beni ikna etti. Eğer kabul etmeseydim çok üzülürdüm. Gerçekten bu ekibin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Hayatım boyunca omuzlarımda bir apolet gibi taşıyacağın bir işim var diyebilirim” dedi.

Hamileliğinin 6. ayında olan ve kızını kucağına almak için gün sayan Songül Öden, boynunda özel işlemesi olan beyaz uzun bir elbise tercih etti.


Bebek bekleyen Songül Öden'in pozlarına beğeni yağdı


Filmde Zübeyde Hanım’ı canlandıran Öden kırmızı halıda modacısıyla poz verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER