kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Begüm Kütük acı haberi duyurdu

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre yalnız başına Kuruçeşme-Bebek arası yürüyüş yapan Kütük, kendisini görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti. Neşeli halleri ile dikkat çeken Begüm Kütük, "Arkadaşlar malum hepimiz evdeyiz.

Begüm Kütük acı haberi duyurdu

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre yalnız başına Kuruçeşme-Bebek arası yürüyüş yapan Kütük, kendisini görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti.

Neşeli halleri ile dikkat çeken Begüm Kütük, "Arkadaşlar malum hepimiz evdeyiz. Artık akıl sağlığımız iyice gitmeye başladı. İlk dönemler böyle geçmemişti ancak bu sefer çok zor geçiyor" dedi.

Evde çok sıkıldığını belirten ünlü oyuncu, "Ruhsal anlamda çok zorlandık ancak sonra evde sağlık çalışanlarımız için bir şeyler yapmak istedik. Siperlik ve maskeler yaparak, sağlık çalışanlarımıza hediye ettik çünkü ilk dönemlerde bulmak çok zordu. Biz gönlümüzden gelerek yaptık ancak işi ticarete dökenler de olmuştu" ifadelerini kullandı.

Corona virüs aşısı hakkında konuşan Kütük, "Bence ilk olarak sağlık çalışanlarına yapılmalıydı. Öncelik risk grubunda olanlar olmalı. Aşıyı yaptıran ünlüler var. Öncelik sağlık çalışanlarımızın olması gerekiyordu" dedi.

"ARKADAŞIMI BU HASTALIK YÜZÜNDEN KAYBETTİM"

Corona virüs sebebiyle bir arkadaşını kaybettiğini belirten 40 yaşındaki Begüm Kütük, şunları söyledi:

"Çok yakın arkadaşımı bu hastalık yüzünden kaybettim. Benim için çok zor bir süreç oldu. Sosyal medyadan arkadaşımın hesabını görüyorum, numarası kayıtlı ve bazen mesaj atmak hissediyorum. Çok zor bir şey... O yüzden hepimiz dikkat etmeliyiz. Annemi bile zor görüyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER