Bensu Soral ve Kubilay Aka'dan veda paylaşımı

8 bölümde ekran yolculuğu son bulan Cam Tavanlar'ın başrol oyuncuları Bensu Soral ve Kubilay Aka da Instagram hesaplarından peş peşe veda paylaşımları yaptı. Cam Tavanlar'ın Leyla'sı Bensu Soral, paylaşımında "Her son yeni bir başlangıç.

Bensu Soral ve Kubilay Aka'dan veda paylaşımı

8 bölümde ekran yolculuğu son bulan Cam Tavanlar'ın başrol oyuncuları Bensu Soral ve Kubilay Aka da Instagram hesaplarından peş peşe veda paylaşımları yaptı.

Cam Tavanlar'ın Leyla'sı Bensu Soral, paylaşımında "Her son yeni bir başlangıç. Başta benimle bu yolculuğa çıkan canım partnerim Kubilay Aka'ya, bana her işimi kolaylaştırdığı ve o bitmez tükenmez pozitif enerjisi için sonrasında çılgın yönetmenim Fehmi Öztürk'e bana öğrettikleri ve kattıkları için çok teşekkür ederim! Sizinle olmak bir harika. Ve Cam Tavanlar dizimizin yayınında, yapımında, kamera önünde-kamera arkasında emeği geçen tüm arkadaşlarımın ellerine sağlık. Sizinle çalışmak çok ama çok eğlenceliydi! Hepinizi çok seviyorum. Her şey kötüye gidiyormuş gibi olduğunda, durup bir elma ye. Önce bir dur yani, Biz hep öyle yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Kubilay Aka ise veda paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Biz bitirdik. Elimizden geldiğince çalışıp çabalayıp sizlere son iki bölüm bıraktık geride. Bu sabah son set sabahımızdı. Çok güzel dostlar arkadaşlar edindim. Bembeyaz bir kalbe sahip Bensu Soral sana binlerce teşekkürler her şey için iyi ki tanıdım seni"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER