Bergüzar Korel'i bu görüntüsüyle kimse tanıyamadı

Bergüzar Korel‘in Neslihan Turhan adında Müge Anlı’ya benzeyen bir sunucuya hayat vereceği “Düğüm” dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre OGM Pictures imzalı dizi hem Prime Video‘nun ilk yerli dizisi, hem de Bergüzar Korel’in 3.

Bergüzar Korel'i bu görüntüsüyle kimse tanıyamadı

Bergüzar Korel‘in Neslihan Turhan adında Müge Anlı’ya benzeyen bir sunucuya hayat vereceği “Düğüm” dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre OGM Pictures imzalı dizi hem Prime Video‘nun ilk yerli dizisi, hem de Bergüzar Korel’in 3. bebeğini dünyaya getirdikten sonra rol aldığı ilk dizi olma özelliğini taşıyor.

Can Ulkay’ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizi için Bergüzar Korel imajını yeniledi ve saçlarını sarıya boyattı.Bergüzar Korel'i bu görüntüsüyle kimse tanıyamadı


Dizide kayıp insanlar ve faili meçhul cinayetleri aydınlığa kavuşturan çok adaletli ve güçlü bir profil çizen Neslihan Turhan, hiç beklemediği bir yerden evladı Can’dan sınanıyor.

Dizide Neslihan’ın oğlunu “Tozlu Yaka” dizisindeki başarılı performansıyla beğeni toplayan Kaan Miraç Sezen oynuyor.Bergüzar Korel'i bu görüntüsüyle kimse tanıyamadı - Resim : 2


Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide Bergüzar Korel‘e ayrıca Caner Cindoruk, Serkan Altunorak’un yanı sıra İbrahim Selim, Erkan Bektaş, Merve Nur Bengi, Demirhan Demircioğlu, Mina Derman ve Elif Uslusoy ve Itır Esen eşlik ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER