Berrak Tüzünataç kapısını aşka açtı! Sağ gösterip, sol vurdu

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre geçtiğimiz yıl Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşadığı öne sürülen Tüzünataç bunu kesin bir dille yalanlamıştı. Tüzünataç, şu günlerde ise Sinan Çetin'in küçük oğlu Orfeo Çetin ile anılmaya baş.

Berrak Tüzünataç kapısını aşka açtı! Sağ gösterip, sol vurdu

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre geçtiğimiz yıl Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşadığı öne sürülen Tüzünataç bunu kesin bir dille yalanlamıştı.

Tüzünataç, şu günlerde ise Sinan Çetin'in küçük oğlu Orfeo Çetin ile anılmaya başlandı.


Berrak Tüzünataç kapısını aşka açtı! Sağ gösterip, sol vurdu


BİR AYDIR BİRLİKTELER


İddialara göre güzel oyuncu ve Orfeo Çetin, son günlerde sık sık görüşmeye başladı.

Hatta geçtiğimiz hafta Arnavutköy'de bir balıkçıda baş başa yemek yiyen ikili, önceki gece de Bebek'te bir mekanda sarmaş dolaş eğlendi.Berrak Tüzünataç kapısını aşka açtı! Sağ gösterip, sol vurdu - Resim : 2


Aşk hayatındaki sessizliğini bir süredir bozmayan güzel oyuncunun, sürekli Orfeo Çetin ile bir araya gelerek gece gezmesine çıkması aşk iddialarını güçlendirdi. Dedikodulara göre de ikili yaklaşık 1 aydır aşk yaşıyor.


Berrak Tüzünataç kapısını aşka açtı! Sağ gösterip, sol vurdu - Resim : 3


SIK SIK BİR ARAYA GELİYORLAR

Aralarındaki yaş farkı da dikkat çeken ikiliden Berrak Tüzünataç 38, Orfeo Çetin ise 29 yaşında…Berrak Tüzünataç kapısını aşka açtı! Sağ gösterip, sol vurdu - Resim : 4


Berrak Tüzünataç, daha önce Rafael Cemo Çetin'in çektiği reklam filminde rol almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER