Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'ın edepsiz el hareketi ve küfrü hakkında suç duyurusu!

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Serdar Ortaç, Adana Demirspor’un 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maç sonrası Beşiktaş taraftarını kızdıracak harekette bulundu.

Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'ın edepsiz el hareketi ve küfrü hakkında suç duyurusu!

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Serdar Ortaç, Adana Demirspor’un 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maç sonrası Beşiktaş taraftarını kızdıracak harekette bulundu. Adana’da sahne aldığı bir mekanda Adanalıları kutlayan Ortaç, kutlama esnasında iğrenç bir el hareketi yaparak argo ifadeler kullandı. “Bu şarkıyı Adana için söylüyoruz” deyip, mekandakileri dansa davet etti.

 

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI, BÜYÜK TEPKİ GELDİ

Serdar Ortaç şarkısını yarıda kesip bir konuşma yaptı. “Masalardan ışıkları gösteriyorlar telefondan. Adana Demirspor… Adana Demirspor bu hafta ağzına sıçtı helal olsun Adana. O yüzden söylüyoruz. O yüzden zıplıyoruz” dedi.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ’NDEN AÇIKLAMA

Yaşananların ardından siyah beyazlı taraftarlar Ortaç’a sosyal medyadan büyük tepki gösterdi. Beşiktaş Kulübü de o anların videosunun sosyal medyada dolaşmasının ardından harekete geçti. Kulübün resmi hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

”Bir organizasyon sırasında, Camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.”

Beşiktaş Kulübü, Serdar Ortaç’ın Adana Demirspor maçıyla ilgili konserinde yaptığı hareket ve kullandığı ifadelerle ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER