Bir annenin yürek yakan evlat acısı!...

Bir annenin yürek yakan evlat acısı!...

Bir annenin yürek yakan evlat acısı!...
Yeni Asır'da yer alan habere göre Rize'de iki yıl önce 2.5 yaşındaki çocukları Recep Ali gibi önceki gün de 2 yaşındaki kızları Hayrünnisa, balkondan düşüp ölen Fatma ve Dilaver Özcü çifti olayın şokunu yaşıyor. Kızının öldüğüne bir türlü inanamayan Fatma Özcü, onun oyuncak bebeğini 'Hayrünnisa' diye bağrına basıp gözyaşı döküyor. Kentin Müftü Mahallesi Akın Apartmanı B Blok'ta önceki gün Fatma ve Dilaver Özcü çiftinin kızları Hayrünnisa, annesi içeride iş yaparken oyun oynamak için balkona çıktı.

BİR OĞULLARI KALDI

Bir ara balkondan sarktığı sanılan Hayrünnisa, beşinci kattaki balkondan betan zemine düştü. Ağır yaralanan Hayrünnisa Özcü, kaldırıldığı Rize Devlet Hastanesi'nde doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi. İki yıl önce oturdukları Çaykent beldesi Kokulukaya'da ikinci kattaki evlerinin balkonundan düşüp ölen 2.5 yaşındaki oğulları Recep Ali gibi kızları Hayrünnisa'nın da yine balkondan düşüp ölmesiyle Fatma ve Dilaver Özcü çifti şoka girdi.

Kızının öldüğüne bir türlü inanamayan Fatma Özcü'nün kızının oyuncak bebeğini bağrına basarak, "Bir şey olmadı bakın kızım burada. Ayakkabıları, biberonu ve eşyaları burada. Kızıma bir şey olmadı" demesi yürek dağlıyor. Dilaver Özcü de iki yıl arayla iki çocuklarının balkondan düşerek ölmesinden acısını yaşadıklarını, şimdi 5 yaşındaki oğulları Orkun ile yaşama tutunmaya çalışacaklarını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER