"Biri Bizi Gözetliyor" yarışmacısı hayatını kaybetti!

'Big Brother' adlı yarışma ile şöhreti yakalayan İngiliz TV yıldızı Nikki Grahame, yaşamını yitirdi. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre ülkemizde de bir dönem "Biri Bizi Gözetliyor" adıyla yayınlanan "Big Brother" adlı reality show ile adını duyuran Nikki Grahame'den acı ha.

'Big Brother' adlı yarışma ile şöhreti yakalayan İngiliz TV yıldızı Nikki Grahame, yaşamını yitirdi.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre ülkemizde de bir dönem "Biri Bizi Gözetliyor" adıyla yayınlanan "Big Brother" adlı reality show ile adını duyuran Nikki Grahame'den acı haber geldi. Bir süredir anoreksiya nedeniyle tedavi altında olan Grahame'in yaşamını yitirdiği öğrenildi.

ACI HABERİ ARKADAŞI DUYURDU

Yıllar boyunca yeme bozukluğu ile mücadele eden Nikki Grahame'nin ölümünü, yakın arkadaşı Leon Dee, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderi ile duyurdu.

Dee, yaptığı paylaşımda, "Büyük bir üzüntüyle, sevgili arkadaşımız Nikki'nin hayata veda ettiğini bildiriyorum. Bu kadar değerli birinin bu kadar genç yaşta bizden alındığını bilmek kalbimizi kırıyor. Nikki, sadece milyonlarca insanın hayatına değil, onu çok özleyecek arkadaşlarının ve ailesinin hayatına da dokundu" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER